Sügisele vastu jaki ja maksikleidiga

Kleite ja seelikuid ei tasu kohe sügise saabudes kaugesse kapinurka suve ootama jätta. Koos sukapükstega saame me kanda lühemaid kehakaunistusi, kuid üks Hollywoodi staaride lemmiknipp on veel maksikleit või -seelik.

 

Kleite ja seelikuid ei tasu kohe sügise saabudes kaugesse kapinurka suve ootama jätta. Koos sukapükstega saame me kanda ka lühemaid kehakaunistusi, kuid üks Hollywoodi staaride lemmiknipp on veel maksikleit või -seelik.

Nii kaua kui lumehangede kõrgus meilt kõrgushüppeid ega põlvetõstejooksu ei eelda, tuleks eelistada veel naiselikke seelikuid ja kleite. Sest nagu me, põhjamaalased, teame, on meie pikk ja näpistavalt külm talv piisav põhjus “stiilsusest” loobumiseks ja end lumeinimese või kubujussi sarnaseks riietamiseks. Seega päikeselise ja sooja sügisega pole miskit paremat, kui kanda maksikleiti, mis hoiab jalad salakavalate tuulte eest soojas ning õlgadele tõmmata lühike jakike. Staarid eelistavad teksajakki või nahktagi, kuid olenevalt kleidi stiilist sobib ka chanelilik jakk. 

Tuntud maksikleidi fännid on Mary-Kate ja Ashley Olsen, Isabel Lucas, Rosie Huntington-Whiteley, Alessandra Ambrosio, Olivia Palermo, Jessica Alba, Vanessa Hudgens, Kate Moss, Rachel Bilson, Lauren Pope ja Nigella Lawson.

Vaata stiiligaleriid staaridest, kes ei loobu kleidist ka sügisel.

 

Lilian Lõhmus