Sügisesed moevalikud sinu mehele

Sügisesed moevalikud sinu mehele

Milliseid moemärksõnu peaks mehed sel hooajal kindlasti teadma? Loe siit!

Milliseid moemärksõnu peaks mehed sel hooajal kindlasti teadma? Loe siit!

T-särk ja fancy pintsak
Dsquared’i poodiumitelt pärinevad nii mõnedki kavalad stiilimängud, mida Buduaar teiega jagada soovib. Näiteks on sügishooajal soovituslik heita pilk käesolevale Dsquared’i komplektile, kus on osavalt kombineeritud prindiga T-särk ja litterrevääridega pintsak. Ideaalne riietus nädalavahetuse klubiskäiguks!

Supersall
Massiivsed sallid on oma tee moemaailma tagasi leidnud ka sel sügisel. Salli mustrites on inspiratsiooni saadud Põhjamaadest – huvitav kooslus lumehelvestest ja põhjapõtradest. Taolist silmapaistvat salli võib kanda lisaks ülerõivastele ka T-särgi ja kardiganiga, et look’ile viimane kihvt lihv anda. Eeskuju näitavad D&G disainerid.

Julge nahkpüks
Püksimoes on poodiumitel märgata palju nahka ja liibuvaid lõikeid. Nahkpükstega on küll kerge mööda panna, kuid stiilsel kombineerimisel näevad need vapustavalt originaalsed ja vinged välja. Eeskujuks tuleks siinkohal võtta Versace sügiskollektsioon.

Šikk beež
Nii naiste- kui ka meestemoes on selle sügise värvideks beeži ja khaki varjundid. Beežikad toonid on samuti imbunud ka ülikonnamaailma. Inspiratsiooni võiks ammutada eriti šikist Gucci kollektsioonist!

Crazy kampsun
Kudumitest on sel hooajal palju tähelepanu pälvinud vanaemamustritega kardiganid ning ka väikese kiiksuga kampsunid. Heaks näiteks võib tuua Vivienne Westwoodi neoonoranži pealuuga kudumi, mis ka tavaliste teksadega kandes mõjub väga efektselt!

Militaarne
Sõjaväestiilis ülerõivad on naistemoes hoogu kogunud juba mitu hooaega ning trend on nüüdseks jõudnud ka meestemaailma. Igatahes tuleks kõrva taha panna, et vinge jakk või mantel on sel sügisel vähemalt kahe rea metallnööpidega ning tugevate militaarsete juurtega. Juhindu Roberto Cavalli ja Burberry Prorsumi kollektsioonidest.

Originaalne kikilips
Ka pisikesed detailid võivad anda keskmisele riietusele tohutu moelaengu. Näiteks heitke pilk Dsquared’i neetidega kaunistatud kikilipsule – seda on imelihtne ise teha ning selle kandmiseks peab leidma vaid sobiva valge triiksärgi ja musta pintsaku, mis iga mehe garderoobis juba olemas on.

Härrasmehe müts
Rääkides sügisesest mütsimoest, tuleb võtta eeskuju viisakast härrasmehestiilist ning sobitada mantliga kokku üks kergelt lohkuvajunud müts. Selline aksessuaar annab outfit´ile alati juurde puuduoleva doosi elegantsust! Eeskuju annab John Richmond.

Üleskeritud säär
Selline üleskeritud püksisääre mood pärnineb ilmselt stiilsetelt Milano meestelt ning on nüüdseks levinud mitmete brändide kollektsioonidesse, vaata, kuidas esitleb sellist stiili Bottega Veneta. Vihje käesoleva stiili kandmiseks – võib proovida nii sokiga kui ka sokita, kuid tähtis on see, et king oleks stiilipuhas…

Läikiv ja must
Aksessuaarid ja jalanõud on sel sügisel omandanud läikivmusta tooni, mis tumehallide riietega vapustavalt hästi sobib (vaata, mida pakub Versace)! Samuti tuleb jalanõude juures täheldada seda, et moodi on tagasi tulnud kõrge sääre ja pannaldega kingad, millesse tuleb püksisääred kenasti sisse toppida.

Liisa Ennuste
Buduaar Shopping