Sügistuuled VERO MODAS! Galerii

VERO MODA armastab sügist, sest see on aeg tuulutada oma garderoobi ning täita see uute jahedamale aastaajale kohaste rõivaesemete ja aksessuaaridega, mida läbi sügise-talve kanda ning põnevalt omavahel kombineerida.

VERO MODA armastab sügist, sest see on aeg tuulutada oma garderoobi ning täita see uute jahedamale aastaajale kohaste rõivaesemete ja aksessuaaridega, mida läbi sügise-talve kanda ning põnevalt omavahel kombineerida.

VERO MODA ahvatleb sügisel erilõikeliste mantlite ja jakkidega. Meie lemmikuks on musta vööga hall villasisaldusega SOLO mantel ja efektne karbiinpunane karvase kraega HALLE mantel. Kui soovid aga leida keskteed ekstravagantsemate toonide ja klassikalise musta vahel, siis on VERO MODA valikus mitmeid ploomilillasid ja veinipunaseid mantleid ning jakke.

VERO MODA hooaja värvid on ploomililla, halli toonid ja endiselt must. Mantlilõigetes on püsivalt oluline roll militaarstiilil, mis sobib kandmiseks igal ajal nii pükste kui ka seelikuga. Parka-tüüpi jope on aga ideaalne vaba aja veetmiseks ja vihmasema-tuulisema ilmaga. Jope, jaki ja mantli alla leiab VERO MODA valikust avaralõikelise pikema või lühema mugava kudumi, mis annab mõnusalt sooja.

Sel sügisel tähistame VERO MODA 25. moeaastat. VERO MODA kauplustest leiad spetsiaalselt sünnipäevaks disainitud kvalitseetseid, silmapaistvaid ja eriti hea hinnaga tooteid. Kiirusta, sest tooteid on piiratud koguses!

VERO MODA sügiskollektsiooni modelliks on mitu hooaega VERO MODA brändiga koostööd teinud maailmakuulus ja armastatud Alexa Chung, kelle unikaalne glamuuri, rokilikku ja klassikat kombineeriv stiil teeb temast ühe isikupärasema, enesekindlama ja trendikama tänapäeva moeikooni. Alexa on VERO MODA fännidele suurepärane teejuht, sest paneb kollektsioonid tõeliselt särama!

Vaata VERO MODA Facebooki lehte, kust leiad rohkem stiiliinspiratisooni kuldseks sügiseks, palju kauneid uudistooteid ja infot erinevate kampaaniate kohta.
VERO MODA Facebookis www.facebook.com/veromoda.eesti.
VERO MODA kauplused üle Eesti: Tallinnas Viru, Kristiine ja Rocca al Mare keskustes, Tartu Kaubamajas, Narvas Fama keskuses ja Pärnus Rüütli tn 38.

*Tootevalik võib kaupluste lõikes erineda.