Sünnipäeva- või firmapidu mängumaal?

Ei  pea vist pikalt põhjendama, miks tasub oma pesamuna ( ja miks ka mitte enda) sünnipäeva pidada laste mängutoas. Seal on palju ruumi, mugav külalistel autosid parkida, vaheldusrikas keskkond ning loomulikult võimalus kõik segi ajada ilma et õhtul külaliste lahkudes üksi koristama peaks hakkama, mis on iga kodus peetava sünnipäeva lahutamatu osa.

Ei  pea vist pikalt põhjendama, miks tasub oma pesamuna ( ja miks ka mitte enda) sünnipäeva pidada laste mängutoas. Seal on palju ruumi, mugav külalistel autosid parkida, vaheldusrikas keskkond ning loomulikult võimalus kõik segi ajada, ilma et õhtul külaliste lahkudes üksi koristama peaks hakkama, mis on iga kodus peetava sünnipäeva lahutamatu osa. Nüüd on Tallinnas avatud veel üks lahe laste mängumaa, mis asub Eesti Näituste messikeskuses. Mängumaa avas uksed 10. detsembril ja seal on  kõik võimalused korraldada laste sünnipäevapidusid, klassiõhtuid, nukuetendusi, perepäevi ja jõulupidusid.

Olemas on mängunurgad erinevatele vanuseastmetele, joonistus- ja meisterdamisvahendid, helitehnika ja esitlusvahendid.  Kui ideedest  puudust on, siis aitab mängumaa programmi organiseerida kutsudes kohale Yeti oma suure jäätisekastiga, nukuteatri näitlejad või siis lasteraamatutest tuntud tegelased.
Mängumaa on avatud nädala sees kella 16.00-21.00 ja nädalavahetustel kella 11.00-19.00. Broneerida saab e-maili teel katrin@fair.ee  ja telefonil 6137348.
Detsembrikuus on avamishind ürituste korraldamiseks eriti soodne.