Supermodellid ilma meigita! Galerii

Supermodellid ilma meigita! Galerii

Supermodelliks ihaldavad saada miljonid noored tüdrukud üle maailma. Me imetleme nende pilte ajakirjades ja suurtel plakatitel, näeme neid telereklaamides ja moe-show´del. Nende välimus on alati perfektne – täiuslik näonahk ja perfektselt istuv soeng. Rääkimata glamuursetest riietest, mida nad kannavad… Kuid millised näevad need samad supermodellid välja ilma kõige selleta?

Supermodelliks ihaldavad saada miljonid noored tüdrukud üle maailma. Me imetleme nende pilte ajakirjades ja suurtel plakatitel, näeme neid telereklaamides ja moe-show´del. Nende välimus on alati perfektne  täiuslik näonahk ja perfektselt istuv soeng. Rääkimata glamuursetest riietest, mida nad kannavad… Kuid millised näevad need samad supermodellid välja ilma kõige selleta?

Supermodellide glamuurse välimuse taga on ju tegelikult suur meeskond – juuksurid, meikarid, stilistid, disainerid, eratreenerid. Nende pildid on tehtud parimas võimalikus valguses ja spetsialistide poolt. Rääkimata piltide retušeerimisest…

Kuid siin on galerii supermodellidest, kes on jäänud kaamera ette vabal ajal – lihtsates teksades ja t-särkides ning sorakil juustega ja meigita. Enamik modelle on muidugi õppinud varjama meikimata nägu suurte päikeseprillidega.

Vaata galeriist, kas tunneksid need maailmakuulsad naised ära, kui nad tänaval nii vastu tuleksid?

 

Buduaar.ee