Superstaarid esitlevad Tommy Hilfigeri sügis-talvist kollektsiooni

5 kommentaari
Superstaarid esitlevad Tommy Hilfigeri sügis-talvist kollektsiooni

13. septembril kell 18.00 avatakse Rocca Al Mare keskuse 1. korrusel Tommy Hilfigeri teine esinduskauplus Eestis. Esmakordselt Eestis jõuab müügile Tommy Hilfigeri uus, 2012 sügis-talvine moekollektsioon nii meestele kui naistele. Stiilse avamispeo raames toimub ka moelavastus, kus Tommy Hilfigeri sügis-talvist kollektsiooni esitlevad modellide hulgas ka Eesti omad superstaarid Liis Lemsalu, Birgit Õigemeel ja Teele Viira. Muusikalist elamust pakub Liis Lemsalu.

13. septembril kell 18.00 avatakse Rocca Al Mare keskuse 1. korrusel Tommy Hilfigeri teine esinduskauplus Eestis. Esmakordselt Eestis jõuab müügile Tommy Hilfigeri uus, 2012 sügis-talvine moekollektsioon nii meestele kui naistele. Stiilse avamispeo raames toimub ka moelavastus, kus Tommy Hilfigeri sügis-talvist kollektsiooni esitlevate modellide hulgas ka Eesti omad superstaarid Liis Lemsalu, Birgit Õigemeel ja Teele Viira. Muusikalist elamust pakub Liis Lemsalu.

Tommy Hilfigeri 2012 sügis-talvises kollektsioonis domineerivad punakas-pruunid toonid ning segunevad militaar- ja ratsastiil, millel on rock ’n’ roll aktsent juures.

Uues esindupoes pakuvad tõelistele Tommy Hilfigeri austajatele peale naiste-, meeste- ja teksakollektsioonide lisaväärtust ka laias valikus lõhna-, prilli-, kella-, pesu-, ehte-, jalanõude ja kottide kollektsioonid.

Rõivaste unikaalsuse ja stiili poolest kuulsaks saanud Tommy Hilfigeri kaubamärk on armastatud premium-klassi toodete valmistajana enamikus maailma riikides, firma edu on teinud elustiilibrändi tuntuks mitme generatsiooni moetarbijate seas. Tommy Hilfiger ise on öelnud: “Mood on suunatud trendide poolt, stiil on igavene.”

Tommy Hilfigeri uus esinduspood Rocca Al Mare keskuse 1. korrusel avatakse 13. septembril kell 18.00.

Buduaar.ee