Suur kevadine trendiülevaade! Mis on hetkel kõige moekam?

Äsja alanud kevade puhul teeme suure 2015. aasta kevadiste moetrendide ülevaate. Millised trendid meid algaval hooajal kõige enam mõjutavad? 

Äsja alanud kevade puhul teeme suure 2015. aasta kevadiste moetrendide ülevaate. Millised trendid meid algaval hooajal kõige enam mõjutavad? 

Kaetud kaelad

Meie kavalasse kevadesse on parimaks trendikaks lahenduseks kõrged kaelused ning tänavune kevadmood soosib seda vägagi! Kui talvejoped nurka viskame, tuleks selga otsida just kõrgete kaelustega sviitrid, kleidid ja pluusid. Pole midagi paremat kui stiilne riietus on samal ajal ka praktiline!

Louis Vuitton

Dior

Õhkõrn pitsiuputus

Klassikaline ja naiselik must pits on alati läbi aegade moes. Kevadel, kui õues on taas valge, ei soovi ka inimesed enam nii palju musta värvi kanda. Ka valge pits on ajatu valik, kuid miks mitte sel kevadel katsetada hoopiski erksatoonilise värvilise pitsiga? 

Elie Saab

Chloe

Sinu uued triibulised

Triibud on sel kevadel kindla peale minek. Pea meeles, et vertikaalsed triibud muudavad keha visuaalselt saledamaks, kuid horisontaalsed laiemaks. Triipudega mängides saad luua silmapetet ning visuaalselt vastavalt vajadusele muuta keha proportsioone.

Balmain

Giambattista Valli

Särkkleidid

Kevad-suvi ei tähenda ainult maakodus puhkamist ja rannas mõnulemist, vaid enamik ajast veedame siiski ju tööd tehes. Tihtipeale on just palava ilmaga raske leida riideid, mis laseksid nahal hingata, kuid oleksid piisavalt soliidsed tööl käimiseks. Selle probleemi lahendavad ideaalselt särkkleidid, mis on sel hooajal väga kuum teema!

Altuzarra

Tanya Taylor

Wild Wild West

Sel kevadel on tugevalt tunda Lääne mõjutusi, inspiratsiooniks on vanad vesterni filmid ja indiaanlased ning peamiseks materjaliks seemisnahk.  

Gucci

Emilio Pucci

Gingham

Gingham on kuulus ruuduline muster, mis on läbi aegade olnud trendikas mõlemal pool Atlandi ookeanit. Mustril on oluline koht Ameerika ajaloos ning Prantsusmaa ikoonide seas – abiellus ju sellise nn laualina mustriga kleidis nende kuulus Brigitte Bardot. Sel hooajal leidub gingham mustrit pea kõikidel erinevatel riideesemetel. 

Diane von Furstenberg

Oscar de la Renta

Rohkem on uhkem 

Unusta ühevärvilised ja tagasihoidlikud ehted. Kuhja endale kaela, kõrva ja kätele massiivsed ja tähelepanu tõmbavad ehted. Populaarsed ehted on vikerkaaretoonides kirjud – miks mitte katsetada erivärviliste kivikeste kooskandmist? Kevad tervitab värve!

Ralph Lauren

Chanel

Põliselanike etno

Paljude ehete puhul võib näha põliselanike ehetelt tulnud inspiratsiooni, mis muudetud modernsemaks metallist materjalide kasutusega. Minimalistliku disaini ja maksimalistliku suurusega hõbekettad ja metallrõngad on laialt kasutust leidev trend.

Giambattista Valli

Louis Vuitton

Futuristlik vaade kevadele

Juba mitmendat hooaega on päikeseprillide ja prilliraamide suund olnud futuristlik ja sel kevadel saavutab see oma tipu – prillid on justkui Matrixi filmist. Kas julgeksid katsetada seda kreisit trendi?

Dior

Miu Miu

 

Buduaar.ee