Suur Mango Shopping Day 4. novembril Tallinnas ja Tartus!

Suur Mango Shopping Day 4. novembril Tallinnas ja Tartus!

Sügis on käes ja talv ukse ees ning nüüd on õigeim aeg endale MANGO talv 2011 kollektsioonist uut moekaupa soetada! Armas fashionista! MANGO kutsub Sind 4. novembril oma kauplustesse nii Tallinnas kui Tartus uue hooaja kolletsioonide rõivaid ja aksessuaare -30% allahindlusega shoppama. Esimesed külastajad, kes täidavad kliendikaardi avalduse, saavad ostuga kaasa stiilse MANGO ostukoti! Tartu Tasku MANGO ja Tallinna Rocca al Mare MANGO ostupäev toimub reedel, 4. novembril kaupluste tavalistel lahtiolekuaegadel.
Tallinna Viru Keskuse MANGO aga pakub teile meeleolukat õhtust shoppingut algusega kell 21.00 kuni südaööni.
Allahindlus – 30% kehtib kõikidele normaalhinnaga toodetele, va * tähistatud esemetele. Kingitusena saadavate MANGO ostukottide arv on piiratud. Enne aga jõuad veel osa võtta ka MANGO trendimängust, mis on heaks võimaluseks juba enne shoppamist oma talvine komplekt kokku panna. Kohtumiseni MANGO kauplustes!

Sügis on käes ja talv ukse ees ning nüüd on õigeim aeg endale MANGO talv 2011 kollektsioonist uut moekaupa soetada!

Armas fashionista!

MANGO kutsub Sind 4. novembril oma kauplustesse nii Tallinnas kui Tartus uue hooaja kolletsioonide rõivaid ja aksessuaare  -30% allahindlusega shoppama. Esimesed külastajad, kes täidavad kliendikaardi avalduse, saavad ostuga kaasa stiilse MANGO ostukoti!

Tartu Tasku MANGO ja Tallinna Rocca al Mare MANGO ostupäev toimub reedel, 4. novembril kaupluste tavalistel lahtiolekuaegadel.
Tallinna Viru Keskuse MANGO aga pakub teile meeleolukat õhtust shoppingut algusega kell 21.00 kuni südaööni.
Allahindlus – 30% kehtib kõikidele normaalhinnaga toodetele, va * tähistatud esemetele. Kingitusena saadavate MANGO ostukottide arv on piiratud.

Enne aga jõuad veel osa võtta ka MANGO trendimängust, mis on heaks võimaluseks juba enne shoppamist oma talvine komplekt kokku panna.

Kohtumiseni MANGO kauplustes!