Tahad olla stiilne? Sinu võimalus!

Tahad olla stiilne? Sinu võimalus!

Uusi trende, nippe ja trikke jagatakse nii internetis, televisioonis kui kümnetes naisteajakirjades. Ometi on vaid vähene osa publitseeritavast  ning vahendatavast moe-ja stiilialasest infost uus.

Uusi trende, nippe ja trikke jagatakse nii Internetis, televisioonis kui kümnetes naisteajakirjades. Ometi on vaid vähene osa publitseeritavast  ning vahendatavast moe-ja stiilialasest infost uus.

Teatavasti liigub moemaailm tsüklite kaupa. Siiski on püsiväärtusi, mis ei muutu üldse, või kui muutuvad, siis väga aeglaselt : proportsioonid, värvide ja mustrite harmoonia, riietuse põhielemendid nagu seelik, pluus, püksid või kleit ning riietusnõuded ja kindlasti ka etikett. Riietuse põhielemendid ei suuda kunagi täielikult asendada parajasti moesolevat riietust, kuid aitavad luua trende ja moode kindlamalt hinnata.

Selle üle, kes, kas ja mis on või ei ole stiilne, on arutatud lõputult. Ja arutatakse ka edaspidi. Kas moelaval  stiilselt riietatud modellid tunduks tänaval samades kostüümides kõndides sama stiilsed? Kas sõbrannalt laenutatud stiilsed riided oleks sinu enda seljas sama lahedad? Kas stiilne inimene on paks või peenike, blond või brünett? Mida arvad sina? Kas asi on isikupäras? Kas asi on maitsekuses?
Kellele meeldib punane värv ja kellele roheline. Kellele meeldib suur kott, kellele väike. Kellele meeldivad pikad juuksed, kellele lühikesed – õnneks same seda kõike ise valida. Kui algselt valitu ei meeldi, siis saab hiljem jälle uuesti valida. Et neid kõiki valikuvõimalusi sinu jaoks lihtsamaks teha on sinu võimalus järgmine: Agentuur Evita korraldab kursuse “Stiilne Mina”.

Kursus toimub neidudele üle Eesti kolmes linnas : Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Kursusel osalemiseks ei ole oluline sinu pikkus, mõõdud ega kaal, vaid naeratus, säravad silmad ja tahtmine avastada endas midagi uut.

Kursuse põhiteemadeks on meigiõpetus, stilistika ja värviõpetus.

Õpime stiilselt ja kombekalt käituma, e-posti saatma ning lauda katma.

Toimuva kursuse kohta saad rohkem infot  SIIT!

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja