Tahad saada supermodelliks? Nüüd on käes sinu võimalus!

Tänavu valib SuperNoova esmakordselt modelle avaliku castingu raames, andes seeläbi kõigile võimaluse osaleda Eesti ühel suurimal moegalal.

Tänavu valib SuperNoova esmakordselt modelle avaliku castingu raames, andes seeläbi kõigile võimaluse osaleda Eesti ühel suurimal moegalal.

Tänavu toimub SuperNoova finaalvõistluse modellide valimine avaliku castingu korras, andes seeläbi kõikidele finaali jõudnud disaineritele võimaluse ise modellid välja valida. Esmakordselt SuperNoova ajaloos on modellidele kokku pandud eraldi žürii. Žürii, mis koosneb erinevate maade modelliagentuuride juhtidest valib välja suurima potentsiaaliga modellid, kes saavad esinduslepingu New Yorgi, Milaano, Pariisi või mõne muu moepealinna nimeka modelliagentuuriga.

Moesündmuse peakorraldaja Helen Mahmastoli sõnul on korraliku ja professionaalse lavashow lahutamatuks osaks head modellid, kellel on tugev lavanärv ning oskus kõndida.

“Hea modelliga on võimalik täiesti ebaatraktiivne rõivakomplekt muuta ihaldusväärseks kunstiteoseks,” ütles Mahmastol.

 

Info osavõtjale:

Modellide valimine toimub 9. mail Stereo lounge’is. Kõigil, kel tekkis huvi, palume saata e-meil strateegiliste mõõtude ja jalanumbriga hiljemalt 8. mail aadressile [email protected]

See on võimalus kõigile modellidele, kes juba kuuluvad mõnda modelliagentuuri kui ka neile, kel ei ole agentuuri, kuid soov saada modelliks. Osa võivad võtta kõik hoolimata vanusest!

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja