Tallinna moenädal: mida näitab Liina Stein?

Tallinna moenädal: mida näitab Liina Stein?

Novembri alguses toimuval Tallinna moenädalal astub oma uue kollektsiooniga püünele ka Liina Stein. Buduaar sai disainerilt kollektsiooni kohta mõned vihjed.

Novembri alguses toimuval Tallinna moenädalal astub oma uue kollektsiooniga püünele ka Liina Stein. Buduaar sai disainerilt uue kollektsiooni kohta mõned vihjed.

“Kollektsiooni läbivaks teemaks on mustrid, värvid ja vormilised lahendused. Materjalidena kasutan väga erinevaid kangaid – puuvillast, šifooni, sametit, nahka, teksat. Lisaks põnevatele materjalidele võib näha väga huvitavaid lõikelisi lahendusi. Moe-show ise on huvitava lavastusega ja oleme kaasanud sinna põnevaid persoone,” valgustab Liina.

Värvidest domineerivad must, valge, roosa ja kuldne. “Mustreid ja vorme on liiga keeruline kirjeldada, need on liiga võimsad ja neid tuleb tulla kinno Sõprus 5. novembril kell 17.00 ise vaatama.”

Stiililt on tegemist eklektilise casualiga ja novembrikuus jõuab kollektsioon ka müügile  Viru Keskuse Pepe Jeansi poodi. Seega, kui eelistad kvaliteeti, isikupära ja mugavust (just need omadused loetleb Liina vastates küsimusele, mida tema loomingut armastavad inimesed hindavad), saad kollektsioonist ehk endalegi mõne lemmiku soetada!

 

Mari-Liis Helvik