Talvised trendimeigid

Talvised trendimeigid

Nüüd, kui aeg on pidudeks, saab iga naine näidata, mida põnevat ta oskab  oma välimuse, stiili ja jumestusega teha. Selleks, et trendikas meik valmiks kiirelt, jälgi mõningaid näpunäiteid. Soovi korral võid kõik nipid jumestuses ära kasutada, siiski pead jälgima, et tulemus oleks sarnane näidispiltidega, et tulemus poleks nagu ülemäära meikitud murjam.

 

Nüüd, kui aeg on pidudeks, saab iga naine näidata, mida põnevat ta oskab  oma välimuse, stiili ja jumestusega teha. Selleks, et trendikas meik valmiks kiirelt, jälgi mõningaid näpunäiteid. Soovi korral võid kõik nipid jumestuses ära kasutada, siiski pead jälgima, et tulemus oleks sarnane näidispiltidega, et tulemus poleks nagu ülemäära meigitud murjam.

1.Silmapaistev huulepulk
Julged ja selged värvid huultel on selle hooaja talvemeigi võti. Huuled on kas kehavärvi ja matid või värvirohked ja silmapaistvad. Kui soovid eriti trendikat huuletooni, siis vali šokolaadi- või marjatooni huulepulk. Granaat, rubiinipunane ja sõstar on samuti kaunid huultel.  Kui kardad huultele liialt tähelepanu tõmmata, kanna julget huulevärvi väiksemas koguses huultele, siis ei jää tulemus nii esiletükkiv. Sarnaselt “määrdunud” huulevärvi kandsid modellid Chloe, Donna Karni ja Carolina Herrera show’del. Sellise efekti saad, kui kannad huulevärvi huulte keskosale ja hajutad ülejäänud värviga huulenurgad.

2. Silmalainer
Sel sügis-talvel ei saa mööda lainerist silmadel. Tee seda 80ndate rokistiilis või joonista geišastiilile omane lainerjoon. Vedel silmalainer on eriti moes, kuid vajab osavat kätt. Selleks, et joon liiga graafiline ei jääks, kasuta lainerijoone all silmapliiatsit. Joonista pliiatsiga lainerijoon ning sellele kanna peale märg lainer. Sama efekti saab kui lainerjoone hajutad tumeda lauvärviga.  Et trendikat lainerjoont kasutadada igapäevaselt, võid trendimeiki natuke mugandada. Näiteks sel hooajal ei lõppe lainerjoon klassikaliselt terava lõpuga, vaid modellidele joonistatakse lainerjoone lõpuosa nelinurkselt. Et seda igapäevaselt kanda, tee lainerjoone tipp ümar.

3. Silmapaistev lauvärv
Julge lautoon sobib hästi õhtu- ja peomeigi puhul. Ellie Saab, Zac Posen ja Salvadore Ferragamo show’del tehti jumestus 70.-80ndate roki- ja diskostiili. Värvidest kasutati halli, sinist ja sinakas-rohelist. Kui sa alles alustad julgete meigikatsetustega, siis soovitatav on valida toonidest pronks või burgundia. Need on head alternatiivid neile, kes liiga erksaid toone pelgavad või kasutada ei oska. Võid trendi järgida ka nii, kui kasutad erinevaid värvinüansse oma suitsusilmal. Näiteks sobivad hästi korallitoon hallil värvil, või roheline pronksil.

4. Kaunis põsepuna
Helendav, punastav jume on trendimeigi alus. Et jume oleks puhas ja helendav, nii nagu Missoni ja Bill Blass show’del, on soovitatav kasutada valgustpeegeldavat pulka jumestuskreemi all ja peal. Et tulemus loomulik ka igapäevaselt oleks, vaheta jumestuskreem hoopis mineraalpuudri vastu välja. Mineraalpuuder ei ärrita nahka ning sobib hästi igale nahatüübile. Tulemuseks on tõeliselt viimistletud nahk.

5. Kulmud
Hoia end tagasi kulmude üleliia kitkumisest. Paksud ja hästi hooldatud selge joonega kulmud on moes. Suured kulmud on tähtsal kohal talvisel moeareenil, ent ära lase ka kulmudel lihtsalt “põõsaks” kasvada. Et sinu kulmud parima kuju saaksid, külasta regulaarselt ilusalongi ning lase oma kulmud kaunilt kujundada. Et kodus kulme värvida, kasuta kulmupliiatsit. Nii saad täita ka auke kulmujoones.

Mari Ojasaar