Tartu trendikohvik Truffe peab 3. aasta sünnipäeva

4 kommentaari

Kes elab Tartus, või on meie ülikoolilinna muul põhjusel sattunud, teab kindlasti linna südames Raekoja platsil asuvat gurmeekohvikut TRUFFE,
kus pakutakse nii soolaseid kui magusaid maitseelamusi. Nagu nimigi
ütleb, leiab kohviku menüüst erinevaid hõrgutisi, mis valmistatud
trühvliseentest. Lisaks pastadele ja muule soolasele valmivad kohviku
köögis ka hõrgud šokolaaditrühvlid.

Kes elab Tartus, või on meie ülikoolilinna muul põhjusel sattunud, teab kindlasti linna südames Raekoja platsil asuvat gurmeekohvikut TRUFFE, kus pakutakse nii soolaseid kui magusaid maitseelamusi. Nagu nimigi ütleb, leiab kohviku menüüst erinevaid hõrgutisi, mis valmistatud trühvliseentest. Lisaks pastadele ja muule soolasele valmivad kohviku köögis ka hõrgud šokolaaditrühvlid.

25.07.08 algusega kell 20.00 leiab aset Truffe 3. aasta sünnipäev, mis toimub nii terrassil kui majas. Külalistele esitletakse uut menüüd, sünnipäevaprogramm on tihe ning afterparty leiab aset restoran-klubis GLÄM.

Suveks soovitab Truffe peakokk Buduaari lugejatel proovida Kammkarpi jäise maasika margaritaga mis serveeritud jaapani kurgisalatil, kõrvale soovitaks juua aga Passoa Mojitot apelsiniga … Mhmmm – need kaks on kokku loodud!!! Lõunasöögiks tasub tellida mõnda pastarooga. Maja leivanumber on kanaliha penne suitsujuustu kastmega. Õhtune nautleja võiks aga proovida uuest menüüst puraviku toorjuustu kreemsuppi ning pearoaks Provence'i stiilis küpsetatud küüliku koiba rikkaliku aedviljaga. Samas ei tohiks keegi majast lahkuda proovimata Café Truffe toorjuustu marmorkooki – see tekitab sõltuvust!