Tartus Taskus suur Moeäratus

18 kommentaari
Tartus Taskus suur Moeäratus

Buduaar soovitab minna sellel nädalavahetusel Tartusse shoppama sest 3. ja 4. aprillil toimub Tasku Keskuses suur Moeäratus, algusega reedel kell 16.00. Toimub suur kevadkontsert ja palju erinevaid moeetendusi.

Buduaar soovitab minna sellel nädalavahetusel Tartusse shoppama sest 3. ja 4. aprillil toimub Tasku Keskuses suur Moeäratus, algusega reedel kell 16.00.

Toimub suur kevadkontsert ja palju erinevaid moeetendusi. Peaesinejad on Triinu Pungits, kelle autorikollektsiooni saadab elava muusikaga Liisi Koikson.
Triinu Pungits toob Tasku Moeärataja raames lavale oma värskeima loomingu 10 komplekti ja miksib need väikese doseeringuna Tasku kaubamärkide parimate paladega. Ühendades moekunsti ja tarbemoe. Põhirõhk on Triinu viimasel kollektsioonil, mis on varasemalt publiku ette jõudnud Supernooval 2008 Tallinnas, Riia moenädalal Moment 2008 a lõpus ning Tartu Kunstikuu raames vanas anatoomikumis.
Laupäevastest esinejatest rõõmustab meid ansambel Paha Polly. Vahelduseks moeetendustele pakub noorte moekonkursi Moeke finalistide kollektsioonid. Mõlemal päeval on lisaks tantsuklubi Shate´ etendused.

Tasku kaupluste parimad palad on jagatud nelja erinevasse etendusse:
Noorterõivaste moeetendus „Moodne muusika“
Komplektid on nooruslikult julged ja värvilised. Sobivad suurepäraselt vabaõhukontserdi külastamiseks, sõpradega aja veetmiseks, kinno ja kohvikusse. Riietuda tasub vastavalt kõrvus helisevatele meloodiatele ja muuta oma väljanägemine isikupäraseks, kasutades erinevaid ehteid ja aksessuaare.

Vabaaja rõivaste moeetendus „Vabadus de luxe“
Ütlus “tantsi nagu keegi ei vaataks“ sellel kevad-suvel ei kehti. Vabaaja rõivad on edevad ja loodud näitamiseks. Koos päikesekiirtega on õige aeg tantsida tänaval ja nautida luksuslikku küllust, mida sellel hooajal leiab Tasku paljudest kauplustest.

Meesterõivaste moeetendus „Värvi sümfoonia“
Meri, päike, tuul, kitarrikeeled, muusika, armastus, mis värvi need kõik on? Kõigele sellele saab vastuse selle hooaja meestemoest. Unustage tagasihoidlikkus ja nautige šikki mugavust!
 
Naisterõivaste moeetendus „Kameeleonnaised“
Sel hooajal saab iga naine end tunda tõelise kameeleonina. Mood soosib värve, nii puhtaid ja säravaid, kui pastelseid ja murtud toone. Ja mis kõige parem, kõiki värve võib kasutada üheaegselt! Oma riietust saab muuta värviliseks, kasutades selleks põnevaid aksessuaare, kuid tõelised kameeleonnaised oskavad šiki rõivastuse kokku kombineerida kogu värvipaleti küllusest!
Vaata parimaid pakkumisi Tasku kauplustes www.tasku.ee

Sarnased artiklid