Tasuta joogakursus

Tasuta joogakursus

Esmakordselt Eestis 14-18 mai tasuta Art of Livingu baaskursus .

Esmakordselt toimub Eestis 14.-18. mail tasuta Art of Living joogabaaskursus.

Rahvusvaheline organisatsioon “Elamise Kunst” viib heategevusprogrammide raames Eestis esmakordselt läbi annetuspõhise baaskursuse, (tavahind 1570.-)

Tegemist on tasuta kursusega. Kes soovib peale kursuse läbimist annetada raha ruumi rendi tasumiseks, on seda tegema väga teretulnud, kuid see pole kohustuslik. Kohtade arv on piiratud.

ÄRGE LASKE VÕIMALUST MÖÖDA! 14.-18. mai 2009 Kadrioru Saksa Gümnaasiumis Gonsiori 38, Tallinn N,R,E 18:00-21:30 L,P 10:00-15:30 Osaleda tuleks kõikidel päevadel.

Oodatud on kõik 18ndast eluaastast. (Noortekursused on eraldi)
Juhendaja Margus Peterson
JOOGA (füüsilised venitus- ja lõdvestusharjutused)
MEDITATSIOON (mõistuse lõdvestamise tehnikad)
HINGAMISTEHNIKAD (pranayamad)
SUDARSHAN KRIYA – unikaalne hingamistehnika, mis puhastab inimese närvisüsteemi sügavuti kõikidest pingutustest, laadides iga keharaku tervisega ja elujõuga.

Rahvusvahelise heategevusorganisatsiooni „Elamise Kunst“ programme  (The Art of Living Foundation) on ÜRO toetusega läbi viidud 150-s riigis üle terve maailma. Enam kui 20 miljonit inimest on läbi nende programmide saanud tunda füüsilist ja emotsionaalset taastust, mis langetab pinget, puhastab organismi ja täidab meid rõõmu, rahu ja õnnega.

Täiendav informatsioon ja registreerimine: 555 12 112 Stella või  aol.kursus@gmail.com
(Venekeelne kursus toimub 13.-17. mail.)

VAATA LISAKS www.artofliving.ee

  • 2. juunil tuleb Sri Sri Ravi Shankar ise Eestisse Vene Kultuurikeskuses kell 7 on kohtumine inimestega – Muusika ja Meditatsiooni õhtu. Piletid saadaval Piletilevis
  • Art of Living kursuse on Eestis läbinud juba üle 1000 inimese
  • 20 min meditatsiooni= 4 tundi magamist

Sarnased artiklid