Tasuta pokker MariaPokeris!

Eksmodell ja Club Prive turundusjuht Evely Ventsli sisenes alles hiljuti pokkerimaailma ja tervitab rõõmuga tasuta turniire MariaPokeris.

 Naistele mõeldud pokkerimängukoht MariaPoker korraldab augustis igal neljapäeval freerolle, ehk sissemaksuta pokkeriturniire. See on hea võimalus just algajatele teha esimesed sammud, panustamata oma raha. Samas on aga loomulikult võimalus raha võita!

 Freerollist osavõtuks tuleb end registreerida kasutajaks www.mariapoker.com leheküljel. Kui varem pole pokkeriga tutvust tehtud, siis peaks läbi astuma Pokkerikoolist, kus on lihtsate skeemide abil ära toodud mängu põhireeglid. Kui oled need endale selgeks teinud, siis oledki põhimõtteliselt pokkerimänguks valmis.

Osavuse saavutamiseks on vaja ainult mängida, mängida ja mängida. Kui tahad aga meisterlikkust saavutada, siis peaks juurde lugema pokkerialast kirjandust ning jälgima kogemustega mängijate mänge.

Aga nii või teisiti, pokker on igal juhul hea viis ajaveetmiseks. Siit saad alati häid tuttavaid, laksu adrenaliini ning lõppeks, on võimalik ka raha teenida.

Kuidas alustada?

  1. Mine www.mariapoker.com

  2. Registreeri kasutajaks

  3. Astu läbi Pokkerikoolist

  4. Edasised juhtnöörid saad rubriigist “Alustamine”

 

Kilde Buduaar.ee lugejate arvamustest pokkeri kohta:
* Netis mängimine mind ei tõmba, kuid paar tuttavat teevad raha sellega endale.
* Võõrustan vahel mehi, kes tulevad pokkerit külla mängima poole ööni .
* Olen veel kuulnud ühest mehest kes elab minuga samas maakonnas, kes olevat sellega mitu aastat juba roppu raha kokku ajanud.
* Netis olen mõnikord mänginud, aga see ka suhtkoht ehku peale, aru midagi ei saa.
* Ma õpin mehe kõrvalt tasapisi ikka.
* No ma olen seda juba omajagu mänginud ja minu kaarte on suht raske ära arvata…ei hakka lampi ka riskima, kuid kui ma vastast piisavalt tunnen, siis pole probleemi.
* Mängime koos mehega seda.
* Kõigil tuttavatel meestel on pokkerimaania.
* Pokkeris on “õnn” kõige väiksem tegur üldse.
* Alustasin freerollidega.. seal hakkasin rahadesse saama, siis kogusin natuke, siis hakkasin minisendilaudsid mängima ja sng’sid.. mõned turnad ka. Tasapisi kasvatasin freerollide eest saadud raha.. Minu summad ei ole suured.. Mõnisada doltsi on kontol vist bankrolli.. Pole eriline näitaja.
* Kunagi telefonis oli stripp-pokker. Selle abil õppisin ära.
* Minu kokkupuude pokkeriga sai alguse sellest, kui vend ostis pokkerimängu kohvri ja hakkas seda ise oma sõpradega mängima. Siis lõin ka mina poisiga ka kampa ning sealt see vaimustus kasvas… netis mängimas ei käi, mängin ainult seltskonnas ja kui tuju tuleb. (mitte eriti tihti seega) Ei mängi seda lisaraha teenimisena, pokker on pigem lahe meelelahutus seltskonnas minu jaoks.
* Muidugi tahaks kunagi selgeks õppida.
* Raha põhimõtte pärast mängu ei pane, mängin vaid freerolle.
* Lives mängin kas kodus sõpradega, mul on endal pokkerilaud olemas…
* Ja, loomulikult on pokkerist võimalik ära elada.
* Ma olen täielik pokkeri-lover.