TEEEZ – kosmeetikabränd otse moelavalt

TEEEZ on Hollandi päritolu ja juba veidi üle kümneaastase ajalooga modernne kosmeetikabränd, mille valikust leiab sobivad tooted nii igapäevase kui ka erilisema jumestuse tegemiseks. Brändi taga on Hollandi kuulsad moeloojad, kes ammutavad inspiratsiooni moelavadelt, tänavatelt ning loodusest ja see avaldub eelkõige toodete hooldavates ja toitvates omadustes, värviderohkuses ja intensiivsuses ning pakendite imeilusas disainis. Uus kollektsioon lansseeritakse iga kolme kuu tagant.  

TEEEZ on Hollandi päritolu ja juba veidi üle kümne aastase ajalooga modernne kosmeetikabränd, mille valikust leiab sobivad tooted nii igapäevase kui ka erilisema jumestuse tegemiseks. Brändi taga on Hollandi kuulsad moeloojad, kes ammutavad inspiratsiooni moelavadelt, tänavatelt ning loodusest. Eelkõige avaldub see toodete hooldavates ja toitvates omadustes, värviderohkuses ja intensiivsuses ning pakendite imeilusas disainis. 

TOOTED TEADLIKULE TARBIJALE

Tänapäeval muutume me ise tarbijana üha nõudlikumaks ning hakkame otsima ka toodetes üha uusi ja erilisemaid omadusi. Teeez brändi loojad on otsustanud innovaatilisuse vooluga kaasa minna ning pakkuda tooteid ka teadlikumale ning nõudlikumale naisele. Toodetesse on lisatud rohkelt looduslikke aktiivaineid ning värvipigmente, mis tagavad ülima niisutuse ning värvide intensiivsuse. Hooldavate toimeainetena on kasutatud E-vitamiini, argaania-, jojoobi- ning kookosõli ja aaloeekstrakti. Kõik TEEEZi tooted on hüpoallergeensed ning neid ei ole testitud loomade peal. Muuhulgas on Teeezi tootevalikus näiteks täielikult parabeenivaba ripsmetušš Desert Metals sarjast, mis on ripsmetuššide maailmas meeldiv erand.

IMEILUS DISAIN

Loomulikult ei saa mööda minna ka TEEEZ tootepakendite erilisest ning silmapaistvast disainist. Võib kindel olla, et kui mõni TEEEZ toode käekotist välja piilub, on nägijate pilgud sinna naelutatud ning imetlejaid palju. Ka vannitoariiulil mõjuvad tooted justkui uue ajastu disainielemendid. Oma värviliste ning silmapaistvate pakenditega on nad sinu külalistele imetlemiseks, aga ainult sulle kasutamiseks.

EKSPERDID SOOVITAVAD

Teeez on osalenud ka erinevatel konkurssidel ning iga kord on tooted saanud tunnustuse osaliseks. Viimane ning verivärske tunnustus tuli “Buduaari lemmik 2015” valimistelt, kus TEEEZ Desert Lush Sheer huulepulk sai žürii lemmiku auhinna. Teeez tooteid peab lihtsalt proovima, et need saaksid võita ka sinu südame!
Gaida Talu / jumestuskunstnik: “Kevad on juba ukse ees ning tumedad suitsused toonid vahetuvad erksavärviliste vastu ka meigimaailmas. Mina olen enda jaoks avastanud TEEEZ brändi ja enim hindan toodete laia värvivalikut ning atraktiivset disaini. Kevadeks sobivad suurepäraselt TEEEZi julgete värvidega lainerid ning tugeva pigmendiga kreemjad põsepunad, mida on mugav kasutada”.

MÜÜGIKOHAD

TEEEZ tooted on müügil Tallinna ja Tartu Kaubamajas ning kõikides I.L.U. kauplustes Tallinnas, Tartus ning Pärnus. Hea uudis on see, et terve märtsikuu jooksul on võimalik soetada TEEEZ tooteid  kõikides I.L.U. kauplustes -20% soodsamalt. Vaata lähemalt www.ilu.ee.