Teele Viira hõõrub õrnalt sidruniga nägu

Teele Viira hõõrub õrnalt sidruniga nägu

“Eesti otsib superstaari” viimases hooajas laineid löönud Teele Viira armastab nii pöörast meiki kui ka loomulikult puhast olekut. Meiginippe jagavad talle aga sõbrannad ning Buduaar uuriski Teelelt, millised on tema mõtted seoses meigi ja moega.

“Eesti otsib superstaari” viimases hooajas laineid löönud Teele Viira armastab nii pöörast meiki kui ka loomulikult puhast olekut. Meiginippe jagavad talle aga sõbrannad ning Buduaar uuriski Teelelt, millised on tema mõtted seoses meigi ja moega.

Sul on väga kiftid ja silmapaistvad juuksed. Kuidas neid hooldad?
Mo lokid on täiesti loomulikud. Peale pesemist vaid föönitan ja kui tahan intensiivsemat lokki, siis lasen lakki ka föönitamise käigus juustele. Muidu erilist tähelepanu nad ei vaja. Hoiavad nii, kuidas tahavad.

Kuidas on Sul lood meikimisega?
Meiki olen pidanud kasutama suhteliselt palju. Just esinemiste tõttu. Kui esinemisi pole, on lihtne valem – kulmuvärvid ja raviv huulepalsam/läige. Ise kodus kosmeetikat ei tee, aga sõbrannad vahel soovitavad häid nippe, mis toimivad. Näiteks lihtsalt hõõruda õrnalt nägu sidruniviiluga – mõjub väga puhastavalt. Teiseks kohvi, mee ja õli/või segu koorimiseks saunas – lõhnab juba ergutavalt ning nahk on hiljem õrnem kui kunagi varem.

Milline on Sinu hinnang noorte naiste kosmeetikaharjumustele Eestis?
Kuigi mulle üldistamine ei meeldi, siis kui ma nüüd ausalt ütlen, siis on mingi üldine tendents, mis mulle noorte meikimise juures ei meeldi. See on liigselt kitkutud kulmud, mis tõmmatud pliiatsiga liiga tumedaks, kolm tooni tumedam puuderkreem, mille kasutamisega ei koonerdata ja peitepulgaga liialt heledaks värvitud huuled.

Mida Sa ise pooldad – meiki või loomulikku olekut?
Meikida on äge, see on nagu pisike etendus, muutud ju ikkagi veidike teiseks (räägin siinkohal siis lavameigist, mis on eriti tugev ja moondab teatud määral inimese nägu), samas ei kujutaks ma ette, kuidas ma maal lõkke ääres meigituna istun. Pooldan mõlemat olekut võrdselt, lihtsalt tööl(laval) meiki, kodus loomulikku olekut.

Kas jälgid moetrende?
Ei jälgi, minu sponsoriteks on Fankadeliku pood vanalinnas ning Gant, mis kujundavad minu kreisid ja pidevalt muutuvad väljanägemised. Seega tehakse see jälgimise töö minu eest.

Milline on Sinu enda stiil?

Mulle tohutult meeldivad 80ndate mõjutused ja üldse vanad stiilid. Eriti igav on siis, kui kõik seljas olevad riided on ostetud odavast noortekauplusest, mis on täielik masstoodang. Võiks vähemalt ühe kaltsust ostetud või vintage-poest leitud cool‘i esemega miksitud olla – ja ongi kohe oma stiil olemas.

Sinu nipp 5 minutiga stiilikuningannaks muutuda?
Sundida ennast segamini garderoobi ees seistes kandma esimest eset, mis kätte juhtub ja mida pole juba ammu selga visanud. Sellega võib muidugi pange ka panna, aga elu on elamiseks ja seiklusteks – seda põnevam on ja lõppude lõpuks, kelle teise asi see on, mis Sul seljas on – iseloom on ikka tähtsam.

Kuidas väsimusest üle saada?

Magamine on number üks. Teine abivahend on tantsimine garderoobis riideid valides ja kolmandana alles võiks appi tulla suur kogus kohvi. Need on asjad, mis aitavad uueks esinemiseks erksaks saada, kui pole piisavas koguses magatud või kui väike haigusepoiss on ligi hiilimas.

 

Getter Lukjanov

Sarnased artiklid