Teemantidega kaunistatud hõbe teeb elegantseks

Teemantidega kaunistatud hõbe teeb elegantseks

Hõbe on juba iidsetest aegadest tuntud kui kaitsvate ja tervendavate omadustega metall. Lisaks näeb see suurepärane välja ja sobib peaaegu kõigile! Juveelitoodete bränd Hot Diamonds tekitas 11 aastat tagasi pöörde ehetetööstuses, luues hõbedast ehete kollektsiooni teemantidega. Kallis kuld asendati kõrge prooviga hõbedaga ning teemantidega kaunistatud ehted muutusid kõigile kättesaadavaks.

Hõbe on juba iidsetest aegadest tuntud kui kaitsvate ja tervendavate omadustega metall. Lisaks näeb see suurepärane välja ja sobib peaaegu kõigile! Juveelitoodete bränd Hot Diamonds tekitas 11 aastat tagasi pöörde ehetetööstuses, luues hõbedast ehete kollektsiooni teemantidega. Kallis kuld asendati kõrge prooviga hõbedaga ning teemantidega kaunistatud ehted muutusid kõigile kättesaadavaks. Nüüd saad Membershopist soodsalt imekauneid hõbeehteid osta.

Hõbe on Eestis olnud väärtmetallina kasutusel juba väga iidsetest aegadest. Juba 13. sajandist leitud hõbeehted olid tehniliselt hästi arendatud ja paljud selle aja rikkad inimesed kaunistasid end hõbedaga. Usuti, et hõbe kaitseb ka kurja eest. 

Läbi sajandite pole hõbe kaotanud oma atraktiivsust ja kaunistab selle kandjat ka tänapäeval. Teaduslikult on tõestatust leidnud ka selle erilised omadused: võime puhastada vett, hävitada kahjulikke baktereid, ravida haavu. Kõik väärt omadused pole kindlasti veel avastatud, kuid üks on küll selge – tõelised meistrid suudavad hõbedast valmistada peaaegu kõike ja loovad aina uusi kunstiteoseid, mis ehtesõpru üllatavad.

Briti kaubamärgi Hot Diamonds meistrid, kes asutasid 11 aastat tagasi oma ettevõtte, on loonud hõbedast ja teemantidest uue generatsiooni ehteid, mis on soodsad ja moodsad. Kuigi varem valitses veendumus, et “kuld + briljandid” on vankumatu liit, siis üllatas Hot Diamonds maailma, luues kõrge prooviga hõbedast teemantidega ehteid. Sellised peened ehted on nüüd taskukohased kõigile, sealjuures andes lisaelegantsuse ja originaalsuse. Kõik hõbedatooted on kaetud roodiumiga, sellepärast säravad need nagu valge kuld ja ei muutu tumedamaks.

Hot Diamonds pakub lisaks ehetele ka kvaliteetseid, originaalseid käekelli, mille disaini aluseks on klassika, mida on värskendatud kaasaegsete varjunditega.

Kuna hõbedat on iidsetest aegadest kasutatud ka kaitseks kurja eest, siis Hot Diamonds on loonud ka originaalseid hõbedast õnnetalismane, mis on pühendatud erinevatele teemadele. Need võivad olla suurepäraseks kingituseks nii sõpradele, vastsündinutele kui iseendale.

Hot Diamonds on võitnud juba 45 riigi naiste armastuse ning selle brändi edu võti on kvaliteet, taskukohasus, unikaalne disain, äratuntav stiil ja võrratu peenus. Hõbedast kõrvarõngad, käeketid, ripatsid, sõrmused, mansetinööbid, kellad, väikeste briljantidega kaelakeed – vaata pakkumisi, sest hinnad on nüüd alates 11 eurost! Kõikidele pakutavatele toodetele kehtib suvealguse allahindlus kuni 70%! Külasta Membershop.ee lehte ja vali endale sobiv ehe.

 

 

Buduaar.ee