The Body Shopi uued meigitrendid toovad suitsu ja sädemeid

14 kommentaari
The Body Shopi uued meigitrendid toovad suitsu ja sädemeid

The Body Shop’i talvistes Smoke & Sparkle meigikomplektides on kesksel kohal salapäraselt tumedad, suitsuseks meigitud silmad. Laugudel hõõguvad mustad, tumehallid ja pähklitoonid, sekka välgatab ka pidulikku kulla- või hõbedasära. Suitsusilmi tõstavad esile kaunilt hele nahk ning loomulik, läbipaistev huulevärv.  

The Body Shop’i talvistes “Smoke & Sparkle” meigikomplektides on kesksel kohal salapäraselt tumedad ja suitsuseks meigitud silmad. Laugudel hõõguvad mustad, tumehallid ja pähklitoonid, sekka välgatab ka pidulikku kulla- või hõbedasära. Suitsusilmi tõstavad esile kaunilt hele nahk ning loomulik, läbipaistev huulevärv.

4-step Smoky Eyes

Talvise jumestuse võtmetooted nii argi- kui ka pidupäevaks on kaunid nelja tooni sisaldavad Smoky Eyes-lauvärvipaletid Silver Black ja Golden Brown. Kumbki palett sisaldab lauvärvidega kokku sobivat pisikest kontuurpliiatsit ja meigipintslit. Lisaks on pakendis ka pildiseeria, mis õpetab suitsusilmi tegema. Lauvärvid sisaldavad ausa kaubanduse leppe marulaõli, mis niisutab silmalaugude õrna ja õhukest nahka ning aitab värvidel püsida kauem ilusana. Hind: 23.70 €.

The Sparkler

Ilusasse, nostalgilisse pumbaga pudelisse pakitud Sparkler-läikepuuder annab pidulikule meigile viimase lihvi. Kaunis läikepuuder pääseb mõjule peotulede valguses ning sobib näo, õlgade ja dekoltee rõhutamiseks. Saadaval kaks võrratut tooni, soe kullaläikeline Enchanting Gold ja väljapeetud roosa kumaga Boudoir Pink. Hind: 22.00 €.

Hi-Shine Mini Lip Gloss

See mugavalt pisike Hi-Shine Mini huuleläige mahub ka kõige väiksemasse peokotti. Särav, meeldiva lõhnaga huuleläige sobib kasutamiseks eraldi või huulepulga peal. Saadaval neli ahvatlevat tooni: Beige Sparkle, Purple Sparkle, Pink Sparkle ja Coral Sparkle. Hind: 7.00 €.

Tooted on müügil The Body Shop‘i kauplustes üle Eesti.