Tiina Talumehe sügis-kollektsioon “Daami portree” GALERII

Tiina Talumehe sügis-kollektsioon “Daami portree” GALERII

16. novembril esitles Tiina Talumees Moestuudio  Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoones sügiskollektsiooni nimega “Daami portree”.  

16. novembril esitles Tiina Talumees Moestuudio Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoones sügiskollektsiooni nimega “Daami portree”.

Tiina Talumehe lojaalsed fännid ei pidanud taaskord pettuma – shows oli rohkelt pitsi, siidi ja muid kvaliteetseid kangaid ning suurepäraseid klassikalisi lõikeid. Tiina ammutas kollektsiooni jaoks inspiratsiooni Tallinna linna olulisest Suurgildi hoonest. “Pilk eksles vanadel ilmalikel maalidel ning tänapäeva klantsajakirjadel. Jäin truuks mineviku sulnistele portreedele, võtmata arvesse keskaja karmi ning kontrastse elu tegelikkust,” rääkis Tiina. 

Kohapeal oli kuulda vaimustunud külaliste kiidulaulu Tiinale ning inimeste silmadest luges välja suurt rahulolu ja apaus oli kõrvulukustav. Tiina ise kandis defileel disaineritele omaselt üleni musta, kuid ei jäänud absoluutselt alla pitsivahus kaunitele modellidele. 

Kuna üritus oli vaid kutsetega, siis toob Buduaar teieni suure galerii, et saada osa sellest imelisest, Tiina Talumehele omasest naiselikust kollektsioonist. 

 

 

Lilian Lõhmus

 

Sarnased artiklid