Tippjuuksur Denis Kovalenko soengusoovitused talveks!

Tippjuuksur Denis Kovalenko omab omanimelist soengustuudiot ning on nõutud nii Eestis kui ka välismaal. Denis rääkis Buduaarile talve soengutrendidest, mis soosib külmi ning erksaid toone ning ta soovitab jõuludel soenguid tehes silmas pidada eelkõige loomulikkust.

 

Tippjuuksur Denis Kovalenkol on omanimeline soengustuudio ning on nõutud nii Eestis kui ka välismaal. Denis rääkis Buduaarile talve soengutrendidest, mis soosib külmi ning erksaid toone ning ta soovitab jõuludel soenguid tehes silmas pidada eelkõige loomulikkust.

Denis räägib, et juuste talvetrendid soosivad pigem tumedaid blonde ning erksaid värve. “Tänapäevane mood on nii rikas, et on raske midagi konkreetset välja tuua. Moes on ja ka jäävad tumedad ja külmad blondid toonid – need on alati väga populaarsed talvel. Talvel on tulnud sisse ka palju erksaid punaseid värve. Moes on kohevus ning tekstuursed lõikused. Kliendid paluvad enamasti värskendada oma juustevärvi, anda nendele läiget ja et juukseid saaks kergesti soengusse panna.” 

Denis soovitab jõulupidudeks rõhutada soengus lihtsust ja loomulikkust. “Ma ei soovitaks teha midagi rasket. Kõik peaks olema väga loomulik, aga samas korralik. Kõige parem soeng on ilusad ja hoolitsetud juuksed ning veidi anda neile lokkidega kohevust, siis on tulemus suurepärane.” Kui aga ideedest on puudus, siis soovitab Denis vaadata enda ümber, sest just sealt leiab tippjuuksur enim inspiratsiooni. “Inspiratsiooni saan eelkõige tänavalt, kui vaatan inimesi. Ja veel käin tihti meisterklassidel ka välismaal, vaatan ajakirju, telekat ja midagi võtan ka internetist. Mulle meeldib ühendada oma teadmisi ja saada sellest midagi tõesti uut.”

Tene Sommer