Trendihoiatus: staaride uus lemmik – kotinagi aksessuaariks!

Trendihoiatus: staaride uus lemmik – kotinagi aksessuaariks!

Olgu see siis Feng Shui teooria või eesti rahvatarkus- mõlemad kinnitavad, et koti asetamine põrandale toob halba õnne. Oled Sa restoranis, koolis või tööl – alati on  probleem, kuhu asetada oma käekott. Põrandale? Lauale? Sülle? Selle dilemma aitab lahendada üks kõige kaasaegsem ja uuem moetööstuse aksessuaar- kotinagi.

Olgu see siis Feng Shui teooria või eesti rahvatarkus- mõlemad kinnitavad, et koti asetamine põrandale toob halba õnne. Oled Sa restoranis, koolis või tööl – alati on  probleem, kuhu asetada oma käekott. Põrandale? Lauale? Sülle? Selle dilemma aitab lahendada üks kõige kaasaegsem ja uuem moetööstuse aksessuaar – kotinagi.

See stiilne ja elegantne abiline käekoti hoidmiseks on võitnud paljude tuntud naiste südame – Rihanna, Christina Aquilera, Angelina Jolie, Halle Berry, Nicole Richie – need daamid ei lähe restorani, kohvikusse või juuksurisse ilma kotinagita. 

Kotinagi fännid on sellele väikesele aksessuaarile sedavõrd truud, et kasutavad seda lisaks koti riputamiseks vihmavarju, arvutikoti, jaki, salli, võtmete ja muude esemete paigutamiseks avalikus kohas. 

Kotinagi rõõmustab iga naist
See kaunis aksessuaar on hea kingitus igale naisele – nii iseendale kui sõbrannale. See on ideaalne kingitus ka naisele, kellel muidu on kõik juba olemas, sest erinevas stiilis kotinagisid ei ole ühel naisel kunagi liiga palju. Kel võimalusi rohkem, võib kotinagi iga käekoti külge riputada- siis pole ohtu, et unustad selle olulise abilise koju.

Kotinagid on jõudnud müügile ka Eesti kauplustesse. Seda saab osta järgmistest müügikohtadest: E-kauplus www.kotinagi.ee , Goldtime juveelikauplused, I.L.U. kauplused, kingituste pood Claire Boutique, butiik Don&Donna.
Erineva disainiga ja värvitoonis kotinagide hinnad algavad 200 kroonist.  

 

Vaata meie pildigaleriid ja uuri kotinagi kohta lisaks ametlikult esinduse lehelt www.kotinagi.ee .

Buduaar.ee