Trendijook Cointreau

Cointreau on värvitu Prantsuse tsitruseliköör, mis on üks maailma ostetuim ja hinnatuim liköör. Cointreau põhilised koostisosad on magus ja mõru apelsinikoor, kõrgekvaliteediline alkohol ning vesi. Oma eripära näitab Cointreau jääga kokku puutudes kui jäätükkide ümber tekivad "õlised" ringid, mis muutuvad tihedamaks, kuni kogu klaasi sisu on läbipaistmatu. Cointreau´d sobib serveerida jääga või ilma. Cointreau on ka paljude tuntud kokteilide, näiteks Margarita, komponendiks.  

Eelmisel kolmapäeval Buduaar Fashion Nightil jagasime külalistele uut jooki, mille nimeks Cointreau Politan. Jook meeldis meie külalistele sedavõrd, et paljud küsisid retsepti, milliest maitsev jook koosneb.  

Cointreau on värvitu Prantsuse tsitruseliköör, mis on üks maailma ostetuim ja hinnatuim liköör. Cointreau põhilised koostisosad on magus ja mõru apelsinikoor, kõrgekvaliteediline alkohol ning vesi. Oma eripära näitab Cointreau jääga kokku puutudes kui jäätükkide ümber tekivad "õlised" ringid, mis muutuvad tihedamaks, kuni kogu klaasi sisu on läbipaistmatu. Cointreau´d sobib serveerida jääga või ilma. Cointreau on ka paljude tuntud kokteilide, näiteks Margarita, komponendiks. Järgnevalt toome teieni kokteili CointreauPolitani valmistamise retsepti.

CointreauPolitan:

4cl Cointreau likööri
2cl jõhvikamahla
1cl sidrunimahla

Raputa koostisosad koos jääga sheikeris ja kurna seejärel martiniklaasi.