Triin Randloo: ´Mida läikivam, seda parem!´

Talv pole veel läbi. Uurisime, mida soovitab moetoimetaja ja stilist Triin Randloo kanda käesoleval talvel.

Talv pole veel läbi. Uurisime, mida soovitab moetoimetaja ja stilist Triin Randloo kanda käesoleval talvel.

Mis on hetkel moes?
Oh seda õnne, tuleb mainida, et iga inimene leiab sel talvel endale sobivad riided ja aksessuaarid. Märksõnadena tooksin välja: reväärkraedega mantlid, taljevööd, karvased vestid, mantlid ja jakid, kõrge pihaga püksid ning A-lõikeslid jakid, mis vist niipea ei kao meie poelettidelt.

Millised värvid on sel talvel aktuaalsed?
Nagu iga aasta, on sellelgi aastal moes: must, hall, pruun ja lillakad toonid. Minu üllatusena on kuldsed toonid liidripositsioonilt tõugatud ning hõbe on esikohal. Mida läikivam, seda parem!

Millised aksessuaarid on moes?
Kottidest on suured märsid ning stiilipuhtad, kuid suured ehted. Kaelarätid, mis on suuremustrilised ja nostalgilised, on hetkel aksessuaaridena asendamatud. Mainimata ei saa jätta ka peakatteid ja pikki kindaid.

Millised mantlid, joped ja kasukad on hetkel trendikad?
Mantlid, mis hetkel aktuaalsed on, on suurte nööpide ja vööga. Joped meenutavad Michelini mehikest- puhvis nagu ees oleks reis Antarktikasse. Kasukad on alati moes ja aegumatud. Nende disain sõltub vaid inimese maitsest.

Milline peaks olema jalanõu?
Ümar nina ning kõrge konts, värvidest soovitaksin eelistada midagi ekstravagantsemat. Otse loomulikult pole kusagile kadunud madalad botikud ning klassikalsed kingad.

Mis toimub meestemoes?
Meestemood toob kaasa nagu naistelgi tumedaid toone ning taljes pintsakuid. Vestid on selle sügis-talve hitt ning nenedag koos ka kaabud.

 

/Küsitles: Kristi Ojasaar/