Triin Sommeri jaoks on juuste blondeerimine out

Triin Sommeri jaoks on juuste blondeerimine out

Küsisime lauljanna Triin Sommeri alias Trinity käest, mis on tema jaoks praegu ilu- ja moemaailmas IN ja OUT.

Küsisime lauljanna Triin Sommeri alias Trinity käest, mis on tema jaoks praegu ilu- ja moemaailmas IN ja OUT.

Palusime Triinul loetleda kolm asja, mis on tema arvates hetkel in ja out.

Triinu jaoks on IN:
Australian Goldi aerosooliga päevitustooted on vaieldamatult mu lemmikavastuseks. Nahk ei jää kleepuv ega õline, samas annab kerge sädelusega pruunistaja nahale ilusa jume.
ArtDeco mineraalpuuder – seda imetoodet soovitas mulle juba ammu mu kallis sõbranna Katrin Väli :). Suvel on see samuti asendamatu, sest mineraalpuuder ei ummista poore, aga katab sama hästi nagu õrn jumestuskreem.
Suur punutud roosa rannakott – suvine ja mahukas rannakott on hetkel minu jaoks nii suureks lemmikuks saanud, et käin sellega juba peaagu iga päev.
 
Triinu jaoks on hetkel OUT:
Jumestuskreemid – suvel on minu jaoks jumestuskreemi kasutamine täielikult välistatud, lasen nahal hingata ja puhata.
Blondeerimine – veidi aega tagasi lasin juuksed värvida enda loomulikku tooni, sellepärast on blondeerimine ka minu jaoks hetkel out.
Kiirtoit – kui talvel sõin ajapuuduse tõttu tihtipeale kiirtoite, siis suvel üritan kodus olles tervislikumaid toite valmistada ning rohkem salateid ja puuvilju süüa.

Oleme Triinuga nõus, suvel on kiirtoit out, lubatud on hordide kaupa trendikalt punaseid maasikaid. Samuti on blondeerimine out, kui on vaja tumedad juuksed suvel heledamaks saada, siis on lubatud neid ainult loomulikul teel päikese käes pleegitada.

 

Mari Ojasaar

Buduaar.ee