Trimmiv pesu pole iialgi olnud nii seksikas ja mugav! Triumph Shape Sensation

Trimmiv pesu pole iialgi olnud nii seksikas ja mugav! Triumph Shape Sensation

Paneb lausa õhkama, kui kaunis ja seksikas võib olla üks trimmiva pesu kollektsioon. Triumphi 2012 kurvikust peitev ning büsti ja dekolteed rõhutav kevadkollektsioon on saabunud müügile. Nüüd on võimalik ka kõige pisemadki figuurivead pesuga korrigeerida ning lahtiriietamisel oled veelgi seksikam.

Paneb lausa õhkama, kui kaunis ja seksikas võib olla üks trimmiva pesu kollektsioon. Triumphi 2012 kurvikust peitev ning büsti ja dekolteed rõhutav kevadkollektsioon on saabunud müügile. Nüüd on võimalik ka kõige pisemadki figuurivead pesuga korrigeerida ning lahtiriietamisel oled veelgi seksikam.

Triumph on tuntud kvaliteetse, mugava ja kauni pesu tootjana. Nende uuenduslik, keha trimmiv sari Shape Sensation on saanud sel kevadel uue kollektsiooni näol lisa. Valik on laienenud uute kangamaterjalide, õmblusteta mudelite, tegumoodide ning ka kasutusvõimaluste kombineerimise osas.

Õrna lillemustriga Cool Sensation mudelite kangamaterjali omapäraks on naha jaheda ja kuivana hoidmine. Pesu servad on loodud nii, et ei jääks väiksemaidki kandmiserante.  

Valge: Kauni, figuuri korrigeeriva bodi sisseehitatud tugikaartega rinnahoidja tagab täiendava kandmismugavuse.

Must: Dekolteed rõhutav tugikaartega rinnahoidja vormib ihaldusväärse büsti. Rinnahoidjal on sileda pealispinnaga ülimugavad korvid. Pika sääreosaga sildedast kangast püksid annavad saledama efekti.

Hall: Seksikas pitsmustriga pesu. Rinnahoidja on sileda pealispinnaga ja mugavate korvidega. Tugikaarte ja poolkorvidega push-up rinnahoidja rõhutab kandja dekolteed, tõstes büsti esile. Madala vöökohaga salendavad stringid trimmivad taljet ja kõhtu. Pesu on õmblusteta.

 

Elegantse kahevärvilise pitsmustriga ja seksika disainiga Diamond Sensation pesu.

Figuuri korrigeeriv aluskleit loob mulje saledamast siluetist. Stiilne lõige on uue hooaja trendiks! Kantav koos lemmikrinnahoidjaga, milleks võiks olla just Diamond Sensation uus tugikaarte ja poolkorvidega push-up mudel.

Rinnahoidjal on push-up lõige ja sissekäivad täispuhutavad padjakesed, mis rõhutavad büsti täidlust veelgi. Õmblusteta tagaosa ning võimalik eriviisidel kinnitatavate õlapaeltega kanda. Saadaval ka sportliku racer-back seljalõikega.  

Kõrge vöökohaga figuurisalendava efektiga püksid trimmivad vöökohta. Õmblusteta kangas tagab täiendava kandmismugavuse.

Rasvapõletava toimega Sleeky Sensation pika sääreosaga püksid.

Õmblusteta kangast valmistatud figuuri salendavad, trimmivad ja tselluliidivastase toimega püksid. Tänu kanga mikrokiududele, materjalile, mis sisaldab rasvapõletamist kiirendavat kofeiini ja teisi tselluliidivastaseid toimeaineid, on võimalik pükse kandes ühtlasi ka võidelda tselluliidi vastu.

Trendika retrostiiliga ja seksikate läbipaistvate detailidega Stylish Sensation mugav ringkoes kootud õmblusteta pesu.

Figuuri salendav särk ja madala vöökohaga seksikad stringid trimmivad vöökohta.

Triumphi kauplused ootavad teid valikuid tegema.