TULEMUSED! Buduaarikad testisid L’Oréal Professionnel HAIRchalk juuksekriite

6 kommentaari
TULEMUSED! Buduaarikad testisid L’Oréal Professionnel HAIRchalk juuksekriite

Viis õnnelikku Buduaarikat said mõni aeg tagasi võimaluse katsetada põnevat Loreal Professionnel toodet HairChalk, millega sai kiirelt oma juuksed värvida vastavalt eelistusele erksamat või mahedamat tooni. Tähtsa nüansina tõime välja selle, et juba esimese pesuga sai oma juuksed tagasi esialgsesse seisu. Millise kogemuse osaliseks said meie testijad?

Viis õnnelikku buduaarikat said mõni aeg tagasi võimaluse katsetada põnevat Loreal Professionnel toodet HAIRchalk, millega sai kiirelt oma juuksed värvida vastavalt eelistusele erksamat või mahedamat tooni. Tähtsa nüansina tõime välja selle, et juba esimese pesuga sai oma juuksed tagasi esialgsesse seisu. Millise kogemuse osaliseks said meie testijad?

 

AVE

Tunduvad olevat väga lahedad tooted. Väga kiirelt saab oma soengut huvitavamaks muuta. Mulle väga meeldis, et näiteks roosa värv oli nii erk. Paistab hästi juustest välja! Ja tegelikult oli positiivne, et pärast esimest pesu oli värv sama erk edasi. Ainus raske asi kogu protseduuri juures oli peale kandmine. Eks see ole harjutamise asi ka, aga mul ei tahtnud alguses küll ühtlaselt peale jääda. Üldiselt kuivas minu juustes kiiresti, seega föönitamist põhimõtteliselt ei olnud vajagi. Ning riideid pole ka ära määrinud. Kindlasti soovitan teistelgi proovida! Minul on igatahes mõte peas teisi värve ka soetada :)

 

KERLI

Minu juustel katsetati sinist värvi ning pronksikat tooni katsetasin klassiõe peal. Kerge oli värvi juustesse kanda, kergelt tuleb riietelt ja põrandalt maha. Peale värvi kuivamist oli juukseid raske lahti kammida. Juukseotsad annavad katsudes õrnalt värvi, mis on suhteliselt loomulik. Juuksed näevad välja kuivad. Värvi erksus on üllatavalt erk, kuigi minu juuksed on peaaegu mustad. Värvi kulus üsna vähe ehk ühe tuubi värviga saaks teha ikka mitu mitu korda. Värvi kandsin juustele kaks korda, esimene kord piirjoon ja kõik juuksed kokku ja teisel korral hajutasime ning lisasime värvi paksemalt. Enamus värvi erksust tuli kammimisega välja. Endal oli raske värvida nendega, kuna pidi jälgima, et ei tilguks värvi maha ja et salk oleks korralikult padjakeste vahel. Aga palju mugavam variant kui need Hiina kriidid ja määrivad vähem. Hea lahendus on need padjakesed, sest ei määri käsi. Muidu meeldiv kogemus üheks õhtuks ja sealhulgas neid suuremal osal kahjustamata.

 

HENRIETTE

Minu arvates on sellel tootel pigem ainult plussid ning üks pisike miinus. Toode on lihtsasti kasutatav ning seda on lihtne peale kanda. Erksad toonid on tõeliselt erksad – mina sain katsetamiseks roosa. Piltide peal ei tundugi nii erk, kuid päriselus on väga ilus erkroosa! Värv kulub paari pesuga maha. Miinuseks tooksin siis selle, et värvitud salk kipub kiiremini pusasse minema.

 

 

 

KRISTINA

Väga lihtne kasutada – niivõrd, kuivõrd. Lihtne selles mõttes, et võtadki lihtsalt salgu, mäkerdad selle värviga kokku, ootad natuke ja kammid läbi. Kuigi kaasa on antud ka padjakesed, millega saab värvida, siis otsustasin seda teha pigem sõrmedega, kuigi see oli tunduvalt tüütum, sest käed olid värvised. Värv jääb kiiresti peale ning on üsnagi erk.

Väga kiire ja hea viis eksperimenteerimaks erksate ja silmatorkavate värvidega, kui endal ei jätku julgust, et seda teha näiteks püsivärviga. Nendega saab pähe meisterdada efektsed ja unustamatud soengud pidutsemiseks!

Kuigi esialgu kartsin, et juuksed tunduvad hiljem mustad, kuivad või ebameeldivad, siis hiljem veendusin, et katsudes polegi aru saada, et midagi oleks teistmoodi. Ka mingit äärmiselt ebameeldivat lõhna ei ole värvil juures ning riietele ei jäta väga jälgi.  Võib-olla ainult sel juhul võib värv määrida, kui juuksed saavad märjaks.

Öeldi, et see tuleb maha ühe pesukorraga, aga see nõudis rohkem kui ühte pesukorda.

Võin julgelt soovitada! Kes ei julge eriti eksperimenteerida, kuid väga tahavad, siis see on neile! Oleks endal need värvid varem olnud, oleks ära jäänud mitu “õnnetust”.

 

CAROLYN

Toode on väga huvitav ja mõnus. Kui poleks seda pakkumist saanud, siis ilmselt poleks osanud kunagi proovida ka. Peale kandmine oli väga mugav, veidi räpane tegevus, kuid ilmselt on palju harjutamises kinni. Nüüd jääb veel üle oodata ja vaadata, kui kiirelt see maha kulub ja vajadusel uuesti teha. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L’Oréal Professionnel HAIRchalkist loe lähemalt SIIT!