Tulevik on gootilikult tume!

Tulevik on gootilikult tume!

Must värv teeb küll suure tagasituleku peale igat värvilist suve. Eriti eestimaises hallis kliimas on see sünge toon leidnud koha meie südametes. 

Must värv teeb suure tagasituleku peale igat värvilist suve. Meie eestimaises hallis kliimas on see sünge toon leidnud koha paljudes südametes. 

Sel aastal teeb must värv tagasituleku eriti gootilikus võtmes. Pealaest jalatallani musta riietuse juurde on disainerid lasknud modellidele ka sünge, tumeda meigi teha. Eriti populaarne valik on tume huul ja kummituslik hele silm.

Kuid must värv ei ole mitte kunagi igav – sellega on võimalik väga palju mängida. Olenevalt materjalist, disainist, aksessuaaridest või kasvõi meigist saab musta värvi katsetada väga erinevalt. Just oma praktilisusega on saanud kuulsaks ka legendaarne väike must kleidike, mis iga naise kapis peaks leiduma. 

Vaadake stiilispikrit galeriist, kus on näha, kui palju erinevaid stiile saab luua ühe ja sama värvitooniga. Galeriis on esindatud Gucci, Givenchy, Diane Von Furstenbergi ning Alberta Ferretti sügis 2012 moeshowd.

 

Buduaar.ee