Tuleviku hitt-trend

16 kommentaari
Tuleviku hitt-trend

Et moemaailmas nutikas olla ja ajaga ilusti kaasas käia, tuleks trende jälgida ja üles tähendada juba varakult. Suvi ei ole veel meieni jõudnudki, kui moemaailm kihab juba sügistalvistest hitttoodetest. Järgmise sügise üheks suurimaks trendiks saavad olema kõrged reiteni ulatuvad sukksaapad.

Et moemaailmas nutikas olla ja ajaga ilusti kaasas käia, tuleks trende järgida ja ennast kurssi viia juba varakult. Suvi ei ole veel meieni jõudnudki, kui moemaailm kihab juba sügistalvistest hitttoodetest.

Järgmise sügise üheks suurimaks trendiks saavad olema kõrged reiteni ulatuvad sukksaapad. Sügistalvistel moelavadel leidis aset tõeline sukksaabaste uputus – neid kohtas nii Alexander McQueeni kui ka Stella McCartney show’des.

Vaadates Hollywoodi tänavapilti, jääb mulje, et ka inimesed ei suuda saabaste kandmisega sügiseni oodata, vaid miksivad neid stiilselt kokku kleitidega. Taolisi trendikaid saapaid on märgatud näiteks juba Stella McCartney, Lauren Santo Domingo ning Heidi Klumi jalas. Ennustatakse, et nendest saabastest saab ideaalne asendus juba üsna kulunud retuusitrendile.

Seega, Buduaar soovitab selle väikese vihje kõrva taha panna ning kel sügiseni jaksu oodata ei ole, võib saapad juba praegu jalga torgata – liiga soe veel küll väljas pole!

Liisa Ennuste

Sarnased artiklid