Uggid on juba 30 aastat moes

Ugg on  saapabränd, mis pärit Austraaliast ja mida on saatnud juba aastakümneid fenomenaalne edu. Ugg toodab nimelt lambanahkseid saapaid. Sellised suured ja kohmakad, aga kerged ja mugavad saapad said 70ndatel populaarseks kõigepealt Austraalia trendirahva- surfarite seas.

Ugg on  saapabränd, mis pärit Austraaliast ja mida on saatnud juba aastakümneid fenomenaalne edu. Ugg toodab nimelt lambanahkseid saapaid. Sellised suured ja kohmakad, aga kerged ja mugavad saapad said 70ndatel populaarseks kõigepealt Austraalia trendirahva- surfarite seas. Seejärel liikus mood kiiresti Ameerikasse. Pamela Andreson, Julia Roberts, Gwyneth Paltrow ja teised Hollywoodi staarid kandis Ugg`e juba enam kui 5 aastat tagasi ja Uggid  ei taha ka täna moest ära minna. Kuigi Pammi on Uggidest loobunud, kuna tulihingeline seksikas loomakaitseaktivist sai teada, et saapaid tehakse lambanahast, siis  tundub, et üldine uggivaimustus ei vaibu. Ugg toodab erinevaid lambanahkseid saapaid, kuid kõige popimad  on klassikalised nahavärvi jalgalükavad Uggid. Klassikalistes Uggides ei ole midagi glamuurset ja välisel vaatlusel võib jääda mulje, et need ei ole ka eriti mugavad, sest sisetald on sirge ja ei pruugi sugugi jalakumerustega sobida. Vaatamata sellele Uggid rokivad ja kõik, kes Uggid jalga panevad, ei taha nendest enam loobuda. Uggid tekitavad sõltuvust! 

Kui viie aasta eest teised kandsid looduslikku värvi saapaid, siis  tellis Sarah Jessica Parker endale erimudelina tumepunased Uggid. Sel talvel on Uggide uus värvivalik  massturule jõudnud ja kõik saavad endale erivärvi Uggid soetada. Juba  on nähtud ka  Paris Hiltonit uute Ugg`idega  ringi jalutamas.  Staarid kannavad Uggisid nii liivasel rannal kui lumisel tänaval, sest need on soojad, aga samas lasevad jalal hingata.  Originaalsed Uggi saapad maksavad 1200-3500 krooni, kuid Eestis tasub siiski otsida teiste firmade analoogilisi lambanahkseid saapaid, sest Uggisid meil ei müüda.

/Marie Kekki/