Ülemiste Keskuses avati Itaalia moebrändi Risskio pood!

Ülemiste Keskuses avati Itaalia moebrändi Risskio pood!

Ülemiste keskuse teisel korrusel on nüüd avatud Itaalia brändi Risskio esinduskauplus. Risskio rõivad on mõeldud nendele, kellele meeldib kanda midagi erilist, pidevalt ennast muuta ja olla teistest erinev, riietudes omapärases stiilis. Kaupluses pakutakse rõivaid nii naistele kui meestele. Risskio rõivad sobivad nendele, kellele meeldib Itaalia selle eredate päikeseliste värvidega, kes oskavad kõikjal ja alati hästi välja näha, rahulikult aega veeta, maitsvat lõunasööki teha või üksinda olla, kelle jaoks sõnad „valmistatud Itaalias” on ainulaadsuse, kvaliteetsuse ning värskeimate moetrendide sünonüümiks. Olete oodatud külastama!

Ülemiste keskuse teisel korrusel on nüüd avatud Itaalia brändi Risskio esinduskauplus.

Risskio rõivad on mõeldud nendele, kellele meeldib kanda midagi erilist, pidevalt ennast muuta ja olla teistest erinev, riietudes omapärases stiilis.

Kaupluses pakutakse rõivaid nii naistele kui meestele. Risskio rõivad sobivad nendele, kellele meeldib Itaalia selle eredate päikeseliste värvidega, kes oskavad kõikjal ja alati hästi välja näha, rahulikult aega veeta, maitsvat lõunasööki teha või üksinda olla, kelle jaoks sõnad „valmistatud Itaalias” on ainulaadsuse, kvaliteetsuse ning värskeimate moetrendide sünonüümiks.

Asukoha keskuses leiad SIIT

Olete oodatud külastama!