Unusta pikendused, Sul on ilusad ripsmed! Maxeylash test

50 kommentaari
Unusta pikendused, Sul on ilusad ripsmed! Maxeylash test

Pikkade, tihedate ja kaardus ripsmetega inimesed  mõjuvad ühtviisi haavatavalt siiralt kui ka salapäraselt, seksikalt ja aristokraatlikult. Pilk jääb pidama pikkade ripsemetega väikestel lastel, ilusad ripsmed kaunistavad kõiki naisolevusi ja pikkade kaardus ripsmetega meestel on omad eelised teiste suguvendade ees.  

Pikkade, tihedate ja kaardus ripsmetega inimesed  mõjuvad ühtviisi haavatavalt siiralt kui ka salapäraselt, seksikalt ja aristokraatlikult. Pilk jääb pidama pikkade ripsemetega väikestel lastel, ilusad ripsmed kaunistavad kõiki naisolevusi ja pikkade kaardus ripsmetega meestel on omad eelised teiste suguvendade ees.   

Tänaseks on ripsmepikenduste trendi jõudsalt asendamas ripsmeseerumite abiga saavutatud omad loomulikult kaunid ripsmed. Kas seerumeid kasutades on võimalik kasvatada elujõulisemaid loomulikke ripsmeid? Kas seerumid täidavad meie soovi – omada pikki, tihedaid ja kaardu hoidvaid ripsmeid? 

Koostöös firma Maxey Cosmetics’iga võtame ette huvitava testimise projekti, mille tulemusena veendume, kui ilusaid ripsmeid võimaldab Maxeylash ripsmeseerumi kasutamineMaxeylash’i modelliks ja testijaks on Buduaari kaalukaotamise blogi kirjutaja KRISTI, kes võtab rõõmuga ette mõnekuulise kestvusega iluprojekti. Kristi räägib oma arvamustest buduaari lehel olevas blogis, teeb ka pilte “enne ja pärast” võrdluste tarvis ning kokkuvõttes annab maailmale teada, kas ta saavutatas ihaldatud tulemuse!

Miks me valisime Maxeylash ripsmeseerumi?

Üheks põhjuseks oli see, et selle ripsmeseerumi valmistamine toimub nii Eestis kui ka Šveitsis, mis garanteerib toodete kõrgeima kvaliteedi. Huvitav on fakt, et Eestis toodetud loodusliku koralli ekstraktiga Maxeylash on välja töötatud eesti-ameerika teadlaste ühistöös. Toote idee ise pärineb Ameerika teadlaselt Kirk M. Maxey’lt, kelle järgi on Maxeylash nime saanud. Maxeylash Maintenance, mida toodetekse Austrias, on peagi turule jõudev lisa Maxeylash’i sarjale, mis toidab ja aitab ripsmeid säilitada kaunina peale Maxeylash’i kolme-neljakuulist  hooldust.

Võtsime arvesse ka erinevate ripsmeseerumite, mida müüakse nii marketites, ilusalongides kui ka apteekides, hinda. Soodsaima saab endale soetada 20 euroga ning luksusbrändide seerumite hinnad küünivad 100 euroni. Maxeylash ripsmeseerumi hind jääb selle vahemiku keskmisele tasemele. Turu-uuringute tulemusena selgus ka, et erinevatel kaubamärkidel on suured erinevused seerumite koostisainete osas. Kui paljud seerumid sisaldavad silmale raskustunnet lisavaid õlisid, siis Maxeylash on valmistatud naturaalsete jahutava ja rahustava toimega vedelike baasil. Eestis toodetud seerumi koostises on Kariibi merest pärit loodusliku koralli P. Homomalia ekstrakt, mis toidab ja tugevdab ripsmeid ning annab neile uue elujõu. Maxeylash sisaldab ka looduslikke lipiide.

Maxeylashi kasutamine ja millal on mõju oodata

Maxeylash’i on soovitatud kasutada üks kord päevas. Parima tulemuse saavutamiseks kantakse Maxeylash’i ripsmejuurtele puhtale nahale enne magamaminekut, organismi puhkamise ajaks. Laineritaolise pintsliga kantakse õhuke kiht nii ülemistele kui ka alumistele ripsmejuurtele. Seerum on värvitu ja lõhnaainetevaba. Piisab väikesest kogusest seerumist, sest tulemus ei sõltu kogusest, vaid järjepidevalt ripsmekarvadele toitvate ainete andmisest. Juhendist võib lugeda, et peale ripsmejuurtele kandmist võib tekkida kerge soojatunne, mis taandub õige pea. Kui olete väga tundliku nahaga ja alguses tekib õrn punetus, siis on soovituseks harjutada nahka seerumit üle päeva peale kandes. Kui tundlikkus kaob, siis taas igal õhtul. Oluline on mitte enam kui üks kord päevas, sest nii hoopis efekt võib väheneda ja halvemal juhul ka võite endale liialdades põletiku tekitada.

Esimesi muutusi võib märgata juba kümne päeva pärast. Selleks ajaks on seerumi kasutajal muutunud ripsmed tugevamaks, nad on rohkem ülespoole kooldunud ja neid on kergem käsitleda. Peale 1-3 kuu Maxeylashi kasutamist muutuvad ripsmed märgatavalt pikemaks, tihedamaks, ka  tumedamaks ja kokkuvõttes nooremaks. 

Ühest Maxeylash’i viaalist jätkub 4-5 kuuks, sõltuvalt sellest, kas kantakse nii ülemistele kui ka alumistele ripsmejuurtele.

Maxeylashi tooted on saadaval: 

Ülikooli Apteegid Tallinnas, Thaya Shop&Salon Foorumi keskuses Narva mnt 5, Ilusalong Siluett Roosikrantsi 8, Enigma Stuudio Narva mnt 9C, Amber Shark Salon Lembitu 7 Tallinnas,  Ilona Ilusalong Tartus, Ilusalong Tiandri Aia tn 8 Pärnus jt hästi varustatud ilusalongides.

Jälgige KRISTI kirjutisi SIIN, sest seal saame näha Kristi pilte Maxeylash seerumi kasutamise eel ning fotosid lõpptulemust. Võib-olla ka vahepealseid arvamusi, sest kõikide positiivsete arvamuste põhjal  on suur tõenäosus Kristilt juba peatselt oodata rõõmustavaid muutusi.

Liitudes Maxeylash FB, saab olla kursis eripakkumiste ja kampaaniatega!