Uuri, mis on Janne Saare pikkade juuste saladus

44 kommentaari
Uuri, mis on Janne Saare pikkade juuste saladus

Nagu paljud ilu tooted on ka Clip-In soengulisandid alguse saanud Hollywoodist kus staaride juuksurid on neid juba aastaid kasutanud. Jessica Simpson, Beyoncé, Paris Hilton, Jennifer Lopez , Eva Longoria ja paljud teised kasutavad Clip-In soengulisandeid, et muuta oma soengustiili.

Nagu paljud ilutooted, on ka Clip-In soengulisandid alguse saanud Hollywoodist, kus staaride juuksurid on neid juba aastaid kasutanud. Jessica Simpson, Beyoncé, Paris Hilton, Jennifer Lopez , Eva Longoria ja paljud teised kasutavad Clip-In soengulisandeid, et muuta oma soengustiili.

Nüüdseks on Clip-In pikendused jõudnud ka Eestisse ja saavutanud siin väga suure populaarsuse. Clip-In pikendused on valmistatud nii, et neid oleks lihtne endale ise pähe paigaldada. Ise tunnetadki paremini, kui tugevalt on pikendus paigas ning et juuksejuur poleks liiga pingul. Esimest korda oleks aga hea, kui spetsialist oleks abiks.

Clip-In pikendustega on lihtne valmistada ka üles pandud soenguid ning enne pidulikumat sündmust võib need alati juuksuri juurde kaasa võtta. Clip-in-pikendusi võivad imago muutmiseks kasutada kõik, aga kui enda juuksed on väga lühikesed, ei pruugi tulemus jääda kõige loomulikum. Ka väga konkreetset ja paksu juukseranti ei suuda ribapikendused ära peita. Sel juhul tuleks valida üheosaline Cip-In variant, mille alla juuksed peitu panna.

“Eesti Laulu” saate jaoks kasutasime Janne Saare soengu tegemiseks kvaliteetsetest India remi juustest valmistatud Clip-In juuksepikendusi.  Clip-In pikenduste paigaldamine on väga lihtne.  Et saavutada sellist tulemust nagu Jannel, tuleks kõigepealt teha oma juustesse jaotus. See peaks olema kõrvast kõrvani.

Seejärel tuleks juuksed jaotuse juurest tugevasti tupeerida ja lasta peale lakki. Edasi tuleks paigaldada Clip-In ribad. kõigepealt tuleks kinnitada keskmine klamber ja seejärel kõrvade juures olevad. Seejärel tuleks üks rida juukseid peale kammida ning teha järgmine jaotus nii umbes 2-3 cm eelmisest ülespoole ning korrata eelnevat tegevust.

Kui pikemad Clip-In ribad on pähe pandud, tuleks paigaldada Clip-In salgud külgedele. Ka nende paigaldamiseks tuleks juuksed eelnevalt alt ära tupeerida, siis püsivad pikendused paremini paigal. Edasi viimistletakse soeng meelepärasel viisil. 

Janne tansijatel kasutasime soengutes šinjoone ja värvilisi salke.


Janne soengus on kasutatud:

60 cm Clip-In juuksepikendusi (hind 3500.-)

Racoon Clip-In värvilist salku (hind 120.-) . 

Laura ja Eva soengus on kasutatud Revloni šinjooni QuickClip3 (hind 490.-) ja Racoon Clip-In värvilist salku. 

Soeng Evelyn Tüksammel Casabella Juuksestuudio ja selle leiad SIIT! 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja