Uus adidase kollektsioon on loodud joogasõpradele

Naiste sügis/talv 2008 treeningkollektsiooni juhatab adidas sisse loosungiga „Play Yoga“. Sellel hooajal pakub adidas erinevaid kollektsioone, eriti on esiletõstetud jooga kollektsioonid – adilibria, Yatra ja Techfit Yoga.

Naiste sügis/talv 2008 treeningkollektsiooni juhatab adidas sisse loosungiga „Play Yoga“. Sellel hooajal pakub adidas erinevaid kollektsioone, eriti on esiletõstetud jooga kollektsioonid – adilibria, Yatra ja Techfit Yoga.

Need nii öelda keha ja vaimu kollektsioonid peegeldavad moodsa stiili ja ülimalt funktsionaalsete toodete adidas Techfit ja ClimaCool erilist kombinatsiooni. Kollektsioonid on välja töötatud koos Global adidase jooga saadiku Rainbeau Marsiga, kes on kuulus jooga instruktor nii USA-s kui Euroopas.

adilibria kujutab endast naiste kollektsiooni mis pakub funktsionaalseid, aga siiski stiilseid jõusaali, jooga, tennise ja ujumise riideid. Rõivas on pehmest ja kergest kangast koos „up to the minute“ siluetiga tugevates värvides. Esiletõstetud toode on adilibria Gym Tank võrguga seljal.

Sügis/talvel 2008 on naiste treeningrõivastel võtmeroll ka tehnoloogial. Techfit Yoga kollektsiooniga jätkab adidas tööstuse arendamist juhtivate toodete mõistes, et parandada jõudu, hoiakut ja tasakaalu ja mitte ainult kõrge sooritusega spordialadel, aga ka kõikides vaimu ja keha tegevustes. Esiletõstetud tooted on väga naiselikud – Techfit Yoga Tank ja Techfit Yoga Top, millel on kuldse lille trükk. Techfit Yoga Top on kaks ühes toode, mida on võimalik kanda kahete erinevat moodi – varrukatega ja ilma.

Yatra on uus kollektsioon, mis on loodud vähem füüsilisele joogale. Kollektsiooni tunnuseks on pehme, funktsionaalne rõivas, mis on arendatud soojades värvides ja mis on disainitud kiht kihilt. Esiletõstetud tooted sisaldavad Yatra Studio Westi – kena roosa top terava lõikega seljal ja Yatra Studio Knit Panti – vöö, mis näeb välja nagu seelik pükste peal.

adiSHE on naiste aluspesu adidase kollektsiooni tunnustatud toodete hulgas, mis sobib suurepäraselt igale naisele ja on toetav kõikidel liikumise tasanditel ja isegi siin mängib tehnoloogia suurt osa. Sportaluspesu on sama oluline nagu head jalanõud, mis toetavad keha erinevate treeningute harrastamisel. adiSHE koosneb  neljast erinevast rinnahoidjast ja kahest erineva lõikega pükstest, mis on kõik saadaval nii valget kui musta värvi, suuruseid on vahemikus 70A-st kuni 100DD/E või XS kuni 2XL.

adidas jooga sügis/talv 2008 kollektsiooni saab osta kõigist Sportlandi kauplustest, 100% Sports kauplustest Norde Centrumis, Pärnus ja Ülemistes ning kauplustest WestSport ja Weekend. 

Edukat treeningut!