Uus Anna Sui parfüüm Night of Fancy ülemeelikule naisele

Night of Fancy tähendab tõlkes „kujutluste ööd“. See on uus Anna Sui parfüüm, mis kutsub noori naisi avastama ja avalikult kuulutama oma kõige metsikumaid unistusi ja fantaasiaid. Kätte on jõudnud aeg, et avastada endas müstilisus ja sensuaalsus, olla riskialdis ja julge, tormata pea ees seiklustesse, olla häbenematu ja muretu ning flirtiv ja ülemeelik.

Night of Fancy on täiesti uus ahvatlus Anna Suilt. See mida ta on leidnud päevas – vabadus ja südame ärkamine – seda naudib ta öösel ja tema avastustering on täiuslik.

Loomu poolest on värske ja lillelõhnaline Night of Fancy sama vastupandamatu nagu unistused. Tuginedes puuviljadega piimakokteili aroomile, avaneb parfüüm lopsakate ja kutsuvate lõhnadega: looduslik mustikas, greibilehed ja metsmaasikas. Täpselt need lõhnad meelitavad noort naist sukelduma müstikasse. Lõhna südames on tunda pärgväändiku ja valgeõielise jasmiini sensuaalselt elutarkust, samas lõhna põhi on rahustav ja soe. Piimakokteili aroom, kunstkašmiir ja viirukipuu vaik annavad seiklejale kindlust. Olles kindel oma tugevuses, võib ta julgelt edasi minna ja nautida oma uut naiselikku veetlust.

Anna Sui püüdleb oma unistuste poole ja teda inspireerivad sellised linnad nagu New York, London ja Beijing.

 

Lükake piirid paigast ja kogege uut, seigelge läbi öö!

 

Kauplustes alates oktoober 2008

Tootevalik
30 ml tualettvesi – 598.-
50 ml tualettvesi – 807.-
75 ml tualettvesi – 1106.-
200 ml kehakreem – 389.-
200 ml vanni- ja dušigeel – 374.-