Uus iPhone 6S suudab rohkem kui iial enne

Uus iPhone 6S suudab rohkem kui iial enne

Kõikidel iPhone austajatel on põhjust rõõmustada, kuna 9. septembril tutvustas Apple oma tuliuut iPhone 6S mudelit, mida on tabanud ootuspärane edu juba paari päevaga. 

Kõikidel iPhone’i austajatel on põhjust rõõmustada, kuna 9. septembril tutvustas Apple oma tuliuut iPhone 6S mudelit, mida on tabanud ootuspärane edu juba paari päevaga.

iPhone 6S pakub uusi ja trendikaid, eelnevatest veelgi efektiivseimaid funktsioone. Märkimisväärne on ka kullakasroosa värvitoon, mis peaks kõiki naisi eriliselt ostma meelitama. Korpus on valmistatud uue 7000. seeria alumiiniumist, mida kasutatakse ka kosmosetööstuses. Klaas on tugevam ja vastupidavam kui iial enne. Uus 6S on kõige õhem ja suurem iPhone, mis iial loodud, kuid vaatamata sellele on teda ülimugav käes hoida. 

Uue iPhone’i reklaamlause kõlab järgmiselt: „The only thing that’s changed is everything“. Seega on 6S puhul tegu täiesti uue hinguse saanud iPhone’iga. 3D puudutuse abil on võimalik teha rohkem ja kiiremini kui mobiiltelefoniajaloos iial enne. Maailma populaarseim kaamera on teinud läbi uskumatu arengu, 12 megapiksline iSlight kaamera jäädvustab hetked terava ja üksikasjalikena, mälestused muutuvad nüüd veelgi elavamaks. Lisaks on võimalik salvestada ka geniaalseid 4K videoid kuni neli korda suurema resolutsiooniga. Nüüdsest on ka selfie‘de tegemine muutunud veelgi sõltuvusttekitavamaks, kuna 5megapiksline HD näokaamera võimaldab teha senisest perfektsemaid portreesid. 

Lisaks kõigele sellele on uus iPhone 6S ka kolm korda kiirema wifiga, suurema akukasutuse ja mäluruumiga.