Uus ilusalong Benessere meelitab parima massaaźivalikuga

Kadrioru pargi vahetus läheduses, Koidula 26, avas suvel uksed uus moodne ilusalong Benessere.

Kadrioru pargi vahetus läheduses, Koidula 26, avas suvel uksed uus moodne ilusalong Benessere.

Salongi nimi “Benessere” tähendab itaalia keeles heaolu. Just seda soovitaksegi Benessere ilusalongis kliendile pakkuda. See on ideaalne koht, kus pärast emotsiooniderohket ja väsitavat suve end taas hellitada lõõgastavate hoolitsustega, et keha ja vaim sügiseks ette valmistada. Hubane interjöör ja rahulik muusika lubavad ka vihmaperioodil end mõnusalt tunda.

Benessere on loodud naisele, kes väärtustab iseennast ja aega. Salongi meeskond koosneb diplomeeritud professionaalidest, kes pühenduvad just Sinu heaolule ja soovivad, et igaüks tunneks salongist lahkudes tõelist rahulolu ja rõõmu. Kiire elutempo juures on tähtis, et mistahes protseduur pakuks maksimaalset lõõgastust ja virgutaks nii keha kui meeli.

Kus mujal oleks parem võtta hetkeks aeg maha, et kosutada liival ja murul käimisest väsinud jalgu SpaRitual spa-pediküüriga ja kinkida enesele lõõgastav Dr. Hauschka klassikaline hooldus, mis üheaegselt puhastab, tasakaalustab ja taastab naha sära.

Dr. Hauschka klassikaline hooldus on oma ainulaadse toime ja kõrge kvaliteedi poolest tuntud kogu maailmas. See on midagi rohkemat kui lihtsalt näohooldus. Selle sügavalt lõõgastava kogemuse ajal taastub naha loomulik talitlus ja uueneb kogu Sinu olemus. Hooldus algab salvei jalavanniga, mis soojendab keha ja vaigistab mõtted. Järgneb jalgu, pead, kaela ja käsi lõdvestav massaaž. Kui pinged ja stress lahkuvad, saavad kehas peituvad tervendavad jõud ärgata. Soe ja tõeliselt mõnus lavendlikompress juhatab sisse näo ja dekolteepiirkonna puhastuse. Puhastavad tooted valitakse ja segatakse hoolikalt Sinu nahaseisundist lähtuvalt.

Dr.Hauschka hoolduse süda on lümfistimulatsioon. Rütmiliste, pehmete pintslitõmmete ja täpsete käeliigutustega ergutab kosmeetik lümfi liikumist, puhastades ja tugevdades seeläbi tervet immuunsüsteemi. Nahk on pärast seda valmis vastu võtma parimal moel spetsiaalse homöopaatilise seerumi ja hooldava maski teraapilist toimet. Mask võetakse maha sidrunikompressiga, andes nii ärkamiseks sõbraliku ja päikeselise impulsi. Hoolduse lõpetuseks kannab kosmeetik nahale silmaümbruskreemi ja sobiva päevakreemi, jagab protseduuri ajal tehtud tähelepanekuid ning annab nõuandeid koduseks nahahoolduseks. Sa lahkud lõdvestunult, värske ja säravana.

Alates 1. septembrist pakub Benessere erinevaid massaaže, mille tulemusena tunneb ka Sinu keha end terve ja tugevamana. Valikus on tselluliidi-, aroomi-, spordi-, lümfi-, jaapani, shiatsu ja tai massaaž ning tsooniteraapia. Septembrikuus saab mitmeid massaaže proovida tutvumishinnaga ja 10 protseduuri broneerimisel kingib salong viimase tasuta.

Koduse hoolduskosmeetika saab Benesserest kohe kaasa osta. Nii võib kindel olla, et koos kosmeetikuga tehakse õige valik ja salongis saavutatud tulemus säilib võimalikult kaua. Toodete valikust leiab sobiva igaüks, olenemata nahatüübist või east. Müügil on Dr. Hauschka, Anesi ja SpaRitual kosmeetikatooted ning eestimaised JOIK loodustooted.

Benessere aitab ka lähedaste tähtpäevad eriliseks muuta. Valikus on erinevad sünnipäeva-, tüdrukuteõhtu- jt paketid, mis sündmused erakordselt meeldejäävaks teevad.

Kõikidele klientidele pakutakse tasuta parkimisvõimalust turvalises sisehoovis.

Lisainfo:
Ilusalong Benessere
Koidula 26
609 6610
53 765 581
info@benessere.ee
www.benessere.ee