UUS JA KUUM! Buduaari Lemmik 2012- aasta suurim iluvõistlus, kus parimaid valid sina!

UUS JA KUUM! Buduaari Lemmik 2012- aasta suurim iluvõistlus, kus parimaid valid sina!

Buduaari tegijad, ilueksperdid, sina ja kõik teised Buduaari lugejad valivad 2012. aasta jaanuaris ja veebruaris parimaid Eesti ilutooteid ja -teenuseid. Loodame, et meie võistlus Buduaari Lemmik 2012 on kõige suurejoonelisem ja õiglasem hääletus, sest lisaks iluekspertidele saavad lemmikuid valida kõik Eesti naised, kes seda soovivad. Buduaar on üles rivistanud nii tootepildi kui -infoga aasta jooksul ilma teinud või turule tulnud ilutooted ja -salongid. Kui sinu lemmiktoodet pole nimekirjas, siis saad ilulemmiku valimise lehelt lisada ka oma lemmiktoote, kuid pead selleks Buduaari kasutajana sisse logima.

Buduaari tegijad, ilueksperdid, sina ja kõik teised Buduaari lugejad valivad 2012. aasta jaanuaris ja veebruaris parimaid Eesti ilutooteid ja -teenu-seid. Loodame, et meie võistlus Buduaari Lemmik 2012 on kõige suurejoonelisem ja õiglasem hääletus, sest lisaks iluekspertidele saavad lemmikuid valida kõik Eesti naised, kes seda soovivad. Buduaar on üles rivistanud nii tootepildi kui -infoga aasta jooksul ilma teinud või turule tulnud ilutooted ja -salongid. Kui sinu lemmiktoodet pole nimekirjas, siis saad ilulemmiku valimise lehelt lisada ka oma lemmiktoote, kuid pead selleks Buduaari kasutajana sisse logima.

 Lemmikuid valime 2012. aastal järgmistes kategooriates:

dekoratiivkosmeetika

näohooldus

kehahooldus

käte- ja jalahooldus

parfüümid 

juuksehooldus

ilusalong

spaa

 

Lemmik 2012 veebileht ja hääletamiskeskkond on avatud alates 11. jaanuarist ning hääletamine kestab 31. jaanuarini. Hääletustulemuste lõppedes igast kategooriast 5 enim hääli saanud toodet lähevad  Buduaari žüriile lõpphääletamisele ja hindamisele. Lõpliku otsuse teeb žürii, kes valib välja ja kroonib „Buduaari lemmik 2012″ võitjad, keda lisaks uhkele tiitlile premeeritakse ka väikese tasuta reklaamipaketiga Buduaaris. Ülevaate võidutoodetest saab ka kevadisest Buduaari ajakirjast ning loomulikult oled sina kui meie rahvažürii liige oodatud osalema Buduaari Lemmik 2012 kroonimistseremoonial, mis leiab aset 9. veebruaril kell 17.00 Tallinna Kaubamaja Ilumaailmas, kus kroonime võitjaid ja kostitame külalisi. Ilulemmiku võistlust toetab ja suu teeb patuselt magusaks Buduaari talvine lemmikjook Amarula Cream Liquer. 

Ja nüüd ruttu hääletama! Rohkem infot ja võistlustoodete galerii leiad SIIT.