Uus kodumaine bränd MiNU lööb laineid

Uus kodumaine bränd MiNU lööb laineid

Eestis on laineid löömas uus kodumaine bränd MiNU, mis püüab pilke omanäolise, vähe nihkes, kuid siiski mugava ja kantava stiiliga. Eesmärk on noori veelgi rõõmustada ja kahe polaarsuse – kiiresti mööduva massimoe ja õhtutualette meisterdavate hüperrätsepade – kõrvale pakkuda midagi teistsugust ja huvitavat, tehes seda läbi “lihtsuses peituva võlu”.

Eestis on laineid löömas uus kodumaine bränd MiNU, mis püüab pilke oma-näolise, vähe nihkes, kuid siiski mugava ja kantava stiiliga. Eesmärk on noori veelgi rõõmustada ja kahe polaarsuse – kiiresti mööduva massimoe ja õhtu-tualette meisterdavate hüperrätsepate – kõrvale pakkuda midagi teistsugust ja huvitavat, tehes seda läbi “lihtsuses peituva võlu”.

Mängitakse materjalidega ja lihvitakse traditsioonilisi lõikeid, kuni on saavutatud täiuslikult istuv ja selgelt äratuntava käekirjaga MiNU asi, tihtipeale n-ö “miks-ka-mitte” tunnetusega. Materjalivalikus panustatakse bambusele, pehmele viskoosile, puuvillale ja teistele käe all mõnusatele ja ihukallistavatele kangastele. 

Asjatundjad on liigitanud MiNU nn “fashion streetwear” kategooriasse ning  praeguseks on MiNU ainus Eestis teksaseid tootev bränd, lisaks on valikus ka erineva lõikega kõiksugu särke nii meestele kui naistele, unisex haaremipükse, kleite ja spetsiaalselt eurodele väljatöötatud rahakotte. Värvivalik on julge ning kõiki tooteid tehakse limiteeritud koguses.

Vaata MiNU pilte lisatud galeriist ja uuri lisaks MINU veebilehelt või Facebookilehelt.

 

Buduaar.ee