Uuskasutuskeskus korraldab moekonkursi “Grammofon”

9 kommentaari
Uuskasutuskeskus korraldab moekonkursi “Grammofon”

Oleme kõik oma elus teinud lähemat tutvust muusikaga, mõned isegi väidavad, et ei suuda ilma selleta elada. Arvestades tänapäeva ühiskonda, kus iga teine inimene kõnnib tänavail, kõrvaklapid juuste alla peidetud… Ei imesta.

Oleme kõik oma elus teinud lähemalt tutvust muusikaga, mõned isegi väidavad, et ei suuda ilma selleta elada. Arvestades tänapäeva ühiskonda, kus iga teine inimene kõnnib tänaval, kõrvaklapid juuste alla peidetud… Ei imesta.

Kogu uudse ja hämmastava elektroonika kõrval leidub ka uunikume, mida vähesed meist viitsivad kasutada, näiteks… vinüülplaadid! Hämmastavalt huvitavad ja ilusad, tihti täis ka vana head muusikat, mida meeleldi uuriks lähemalt. Kahjuks ei juhtu midagi, kui neid lihtsalt endale kõrva äärde panna.

Selle jaoks toobki NETT teile Grammofoni! Kellele too allegooriline tekst midagi ei öelnud, siis Grammofon on 16. mail kell 19.00 Paide tänava uuskasutuskeskuses toimuv moekonkurss, kuhu on oodatud kõik huvilised.

Konkursi eesmärk on innustada inimesi leidma vanades riietes midagi uut, pakkuda lõbu ja kogemusi ning motiveerida andekaid disainereid. Kellel huvi, asuge kavandama ning uurige reglementi, ootame suure huviga!

Kellel veidi vähem huvi, proovige teha sama või siis tulge lihtsalt etendust nautima.

Kellel puudub huvi… Palun, mõelge vinüülplaatide peale, mida nad teile halba tegid?

Teid pikisilmi oodates, NETT (armsakenett@gmail.com)

Lisainfo: http://armsake.blogspot.com

NB! UK annab konkursil osalejatele vajalikud materjalid tasuta ning poes juba müügil olevad asjad on 50% hinnaalandusega!

Sarnased artiklid