Väikesed moeuudised

Vivienne Westwoodi Pariisi moeshows esineb Pamela Anderson! Samuti on naine ka Westwood'i 2009 aasta kevadsuvistel kampaaniapiltidel. New Yorgi moenädalal oli Pamela runway hitt ka Richie Rich'i show's

Vivienne Westwoodi Pariisi moeshow’s astub üles Pamela Anderson! Samuti on naine ka Westwood’i 2009. aasta kevadsuvistel kampaaniapiltidel. New Yorgi moenädalal oli Pamela runway hitt ka Richie Rich’i show’s.

Valentino juhatuse esimees Matteo Marzotto ja Marni tegevjuht Gianni Castiglioni ostsid ära moebrändi Vionnet. Märgi kunstiliseks juhiks nimetati Rodolfo Paglialunga, kes muuseas töötas 12 aastat ka Pradas. Brändi uued disainid näevad ilmavalgust juunis.

•Kes veel ei tea, siis Diesel on lainenenud riidevaldkonnast ka kaugemale – aprillis lastakse välja Diesel’i mööblikollektsioon. Diivaneid, tugitoole, peegleid ja laudu hakatakse müüma Diesel’i butiikides ning kõik mööbliesemed on rock’n’roll-stiilis.

 

•Keda huvitab USA värske presidendi Obama naise Michelle Obama garderoob, siis nüüd on võimalik hankida endale uus raamat “Michelle style: Celebrating the First Lady of Fashion”. Teos annab meile võimaluse heita pilgu Michelle’i garderoobi, et saada aimu tema riietumisstiilist.

/Liisa Ennuste/