Vallandatud Vogue’i töötaja kirjutas skandaalse ja paljastava raamatu

Vallandatud Vogue’i töötaja kirjutas skandaalse ja paljastava raamatu

Austraalia Vogue’i toimetaja Kristie Clements kirjutas peale vallandamist vägagi paljastava ja skandaalse raamatu moemaailma telgitagustest.

Austraalia Vogue’i toimetaja Kirstie Clements kirjutas pärast vallandamist vägagi paljastava ja skandaalse raamatu moemaailma telgitagustest.

Pärast 25 aastat ajakirjas Vogue töötamist, vallandati 2012. aasta maikuus toimetaja Kirstie Clements. Naine ei jäänud aga käed rüpes istuma – ta hakkas hoopis raamatut kirjutama. Raamat “The Vogue Factor” paljastab moemaailma telgitaguseid ning on skandaali kogunud kogu maailmas. 

Näiteks kirjutab Kirstie oma raamatus, et supermodellid tõepoolest püsivad nii kõhnana kuna söövad kas salvrätte või siis hoopiski mitte miskit. Ütles, et moemaailmas on peenikesed modellid ja nn “Pariisi-peenikesed” modellid. Viimane tähendab ekstra peenikest ja erilist näljutamist, sest Pariisi suurtele moe-show’dele saavad vaid väga kõhnad modellid. 

Paljud nimetavad raamatu trükkimist vaid kättemaksuks, kuna Kristie vallandati Vogue’st päevapealt – kutsuti koosolekule, kus teatati, et palun kohe praegu enda laud puhtaks teha järgmisele toimetajale. 

Pilte ja pikemat lugu raamatust saab näha SIIT.

 

Buduaar.ee