Värvi juustesse!

Värvi juustesse!

Meediastaar Lady Gaga näitab, mil viisil on võimalik oma ilu erilisemaks muuta. Tema juba pöörasustele risti ette ei löö. Ent need, kel nii suur huvi meediafookusesse jääda ei ole, võivad natuke leebemaid viise proovida. Näiteks hipilikus stiilis. Lady Gaga värvitud juuksesalgud võid kohendada märksa tagasihoidlikumalt oma suvesoengusse.

Meediastaar Lady Gaga näitab, mil viisil on võimalik oma ilu erilisemaks muuta. Tema juba pöörasustele risti ette ei löö. Ent need, kel nii suur huvi meediafookusesse jääda ei ole, võivad natuke leebemaid viise proovida. Näiteks hipilikus stiilis. Lady Gaga värvitud juuksesalgud võid kohendada märksa tagasihoidlikumalt oma suvesoengusse.

Suvi on just see aeg, mil võiks oma soengusse natuke hipi-stiili lubada. Selleks võid õlekõrsi, lilleõisi või sulgi juustesse kinnitada. Hästi sobivad värvilised paelad või naharibad juuksekummi asemel.

Ent hoopis erilisem on mõni ilus värviline salk juustes. Seda saavad eriti katsetada heledapäised. Nimelt, kui soovid juustesse värvilist salku või hoopis juuste otsad teist tooni saada, siis proovi järgmist: värvi oma juuksesalk pastellkriidiga. Loomulikult ei ole tulemuseks kärtstooni juuksesalk. Pigem hipilikult toonitud värvinüanss. Mida heledam pea, seda parem efekt. 

Kuidas sina kaunistad juukseid suvel?

Mari Ojasaar