Vero Moda: stiilselt suvesse!

Vero Moda: stiilselt suvesse!

Valmistu suveks ja puhkuseks! VERO MODA teeb selle lihtsamaks kui varem, sest kevadsuvine kollektsioon paneb endasse armuma iga stiilse ja seiklushimulise noore naise.

Valmistu suveks ja puhkuseks! VERO MODA teeb selle lihtsamaks kui varem, sest kevadsuvine kollektsioon paneb endasse armuma iga stiilse ja seiklushimulise noore naise.

VERO MODA uus kollektsioon on inspireeritud suvepäikesest, soojadest öödest, unistustest ja kaugetest reisidest. Kollektsiooni selgroo moodustavad lihtsad kerged lõiked ja pastelsed toonid.

VERO MODA valikust leiad rohkelt hästi istuvaid toppe. Kaunistused näiteks pärlid ja pitsdetailid annavad toppidele luksusliku nüansi. Eksootiliste mustritega kleidid on kohustuslikud iga naise suvises garderoobis. Suvel toimuvad olümpiamängud on VERO MODA kollektsiooni toonud ka sportlikumat rütmi. Kauplustes on müügil venivast materjalist lühikesi pükse, toppe, džempreid ja haaremipükse.

Sel suvel teevad jätkuvalt võidukäiku värvilised lühikesed linnapüksid, mis erinevates kombinatsioonides annavad asjalikuma või vaba aja veetmiseks sobiva suuna. VERO MODA pikad maani kleidid ja hästi langevad seelikud mõjuvad naiselikult ning pakuvad mõnusat pääseteed päikesest põlenud säärtele.
Ära hoia end tagasi, vaid miksi julgelt eri kangaid, mustreid ja pikkusi – nii saad kõige põnevamaid ja kelmikamaid tulemusi.

VERO MODA modelliks on maailmakuulus ja armastatud Alexa Chung, kes valiti VERO MODA esindajaks tänu tema unikaalsele moesoonele, mis suudab edasi anda isikupärase ja trendika pildi, kuidas rõivaid kombineerida. Alexa näeb efektne välja nii glamuursel punasel vaibal kui ka vaba aega veetes.
Vaata VERO MODA Facebooki lehte, kust leiad rohkem stiiliinspiratsiooni algavaks suveks, uudisooteid ja infot käimasolevate kampaaniate kohta.
Jälgi ka www.ag-mood.ee kodulehte.

VERO MODA kauplused üle Eesti: Tallinnas Kristiine, Viru ja Rocca al Mare keskustes, Tartu Kaubamajas, Narvas Fama keskuses ja Pärnus Rüütli tn 38.

Klikka galeriis pildile, kui soovid suuremalt vaadata.