Victoria Beckham: Raske tööga saavutab kõik, mida ihaldad!

Victoria Beckham: Raske tööga saavutab kõik, mida ihaldad!

Victoria Beckhamil on seljataga edukas popstaarikarjäär ning nüüdseks on ta hinnatud disainer. Proua Beckham soovib oma lastele õpetada head suhtumist töö tegemisse – raske töö ja vaevaga võib siin maailmas saavutada kõik, mida ihaldad!

Victoria Beckhamil on seljataga edukas popstaarikarjäär ning nüüdseks on ta hinnatud disainer. Proua Beckham soovib oma lastele õpetada head suhtumist töö tegemisse  raske töö ja vaevaga võib siin maailmas saavutada kõik, mida ihaldad!

Victoria Beckham tunnistas veel ajakirjale ELLE, et ei tundnud end ansamblis Spice Girls kunagi väga vabalt. Ta tundis alati, et kontsertitele tuli rahvas vaatama teist nelja liiget ja mitte teda. Samuti tunneb ta koos David Beckhamiga väljas käies, et paparatsod jahivad just Davidit ja mitte teda. 

Multimiljonärist ärinaine ütleb, et on oma elus saavutanud kõik vaid raske töö ja ei millegi muuga ning loodab, et ta lapsed on temalt pärinud sarnase tööeetika. 

Kuid samuti mainib Victoria, et on küll oma eluga väga õnnelik, kuid samas on ta ka väsinud. Väidetavalt on tema olukord sama kui teistel paljulapselistel töötavatel emadel.

Vaata kogu artiklit ja pilte SIIT.

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid