Victoria Beckhami pesupildid nüüd avalikkuse ees!

11 kommentaari
Victoria Beckhami pesupildid nüüd avalikkuse ees!

Natuke aega tagasi kihas moemaailm uudistest, et Victoria Beckham figureerib tulevastel Armani pesukampaania piltidel. Nüüd on see aeg kätte jõudnud ning kõigi silmad saavad imetleda harmoonilisi mustvalgeid reklaampilte.

Mõni aeg tagasi kihas moemaailm uudistest, et Victoria Beckham figureerib tulevase Armani pesukampaania piltidel. Nüüd on see aeg kätte jõudnud ning kõigi silmad saavad imetleda harmoonilisi mustvalgeid reklaampilte.

Victoria ei ole varem pesumodellina esinenud, erinevalt oma abikaasast David Beckhamist, kelle Armani pesukollektsioon ja seksikad reklaamplakatid tohutult kuulsust kogusid.

Victoria ise põhjendab seda sellega, et temal kehal on palju “asju”, mis talle ei meeldi, nagu näiteks armid kõhul. Need armid tunduvad olevat täiesti loogiline tagajärg kolme lapse sünnitusele, kuid ükskõik kui palju reklaampilte uurida ja puurida, ei hakka küll ükski iluviga silma.

Kõmulehtede sõnul näeb Vic kampaaniafotodel välja täiesti fantastiline. Loomulikult ei saa kollane press üle ega ümber kriitikast ning Posh’i on nimetatud ka liiga-liiga peenikeseks.

Ilusaid reklaampilte võib oodata veel ja veel, sest Victoria sõlmis Armaniga 3-aastase lepingu. Selle eest teenis naine 24,6 miljonit dollarit.

Mõnda reklaamipilti saate kiigata galeriist!

/Liisa Ennuste/