Video! Nii sünnivad MiNU teksased!

15 kommentaari
Video! Nii sünnivad MiNU teksased!

Mõni aeg tagasi kirjutasime uuest kodumaisest teksabrändist MiNU, mis püüab pilke vähe nihkes, kuid siiski mugavate ja kantavate teksastega. Nüüdseks on noored pükste disainilahenduse juba üle maailma patenteerinud ning bränd kasvab jõudsalt, laienedes 2013 kollektsiooniga ka Lääne-Euroopasse. Uudsuse ja kvaliteedi suhe on juba praegu kinnitanud MiNU tugevalt high-end teksabrändi redelil ning asjatundjad on liigitanud MiNU nn “fashion streetwear” kategooriasse. 
 

Mõni aeg tagasi kirjutasime uuest kodumaisest teksabrändist MiNU, mis püüab pilke vähe nihkes, kuid siiski mugavate ja kantavate teksastega. Nüüdseks on noored pükste disainilahenduse juba üle maailma patenteerinud ning bränd kasvab jõudsalt, laienedes 2013 kollektsiooniga ka Lääne-Euroopasse. Uudsuse ja kvaliteedi suhe on juba praegu kinnitanud MiNU tugevalt high-end teksabrändi redelil ning asjatundjad on liigitanud MiNU nn “fashion streetwear” kategooriasse. 

Hetkel on MiNU ainus Eesti teksabränd, lisaks on valikus erineva lõikega kõiksugu särke nii meestele kui naistele, unisex haaremipükse, kleite, seelikuid. Kogu toodang valmib käsitööna.

Nüüd on MiNU välja lasknud ka video teksaste loomise protsessist, ehk sulle meeldib? Vaata videot siit

Värskelt valminud uus sats teksaseid on müügil Tallinnas Stockmannis, Fankadelikus, Pärnus Vabrikus, Tartus Disainimajas ning veebipoes Siison.

Facebookis on ka melu – vaata siit 

Enjoy!

Buduaar.ee