Võida Naistepäeva Brunch Vertigos

Kui sa pole veel otsustanud, kuidas mööda saata eelseisev naisepäev, siis üks võimalus selleks on minna ema, sõbranna või kallimaga linna kauneima panoraamvaatega restorani Vertigo, kus toimub spetsiaalne Naistepäeva Brunch.

Kui sa pole veel otsustanud, kuidas mööda saata eelseisev naistepäev, siis üks võimalus selleks on minna ema, sõbranna või kallimaga linna kauneima panoraamvaatega restorani Vertigo, kus toimub spetsiaalne Naistepäeva Brunch.

Rikkalik toiduvalik, mida saadab hea muusika, kaunis linnavaade ja lahke teenindus sisaldab parimaid palasid nii Vertigo restorani kui lounge`i menüüst ja uusi huvitavaid hõrgutisi. All-you-can-eat buffee hind on 400 krooni.
Kuna tegu on Vertigo traditsioonilise brunchiga, millel on palju austajaid, siis tasub huvilistel kindlasti laud ette broneerida. Tähtpäevade puhul on Vertigo brunch`id väga rahvarohked. Soovi korral helista 6663456 või kirjuta [email protected] .

Tahad ka brunchile minna, aga ei raatsi raha kulutada?
Osale Buduaari mängus ja võida brunch kahele.
Loosimises osalevad kõik naistepäeva mängus õigesti vastanud.

Vertigo Brunch`i kahele loosimise, mis toimus 6.märtsil kell 13.00, võitis Kersti Ringmets. Buduaar võtab sinuga ühendust e-maili teel. Palju õnne ja head nautimist!