Võida reis 4-le Korfu saarele

9 kommentaari

Passoã likööri valmistatakse troopiliste liaanide (Edulis Passiflora) suurtest söödavatest viljadest grenadillidest (kutsutakse ka passioni viljaks). Havail, Austraalias, Brasiilias, Vahemere äärsetes maades, Lõuna-Aafrikas ja Keenias kasvatatakse 2-3 meetri kõrguseid, mitmeaastaseid, ronivaid, igihaljaid taimi, millel on imekaunid suured õied. Passoãl on käimas kuni 31.08.2008 suvekampaania, loe lähemalt SIIT . Peaauhinnaks on reis 4-le Korfu saarel! Lisaks loositakse iga päev välja 5 rannarätikut, 5 paari suveplätusid ning 5 Passoa 35cl.

Passoã likööri valmistatakse troopiliste liaanide (Edulis Passiflora) suurtest söödavatest viljadest grenadillidest (kutsutakse ka passioni viljaks). Havail, Austraalias, Brasiilias, Vahemere äärsetes maades, Lõuna-Aafrikas ja Keenias kasvatatakse 2-3 meetri kõrguseid, mitmeaastaseid, ronivaid, igihaljaid taimi, millel on imekaunid suured õied.

Passiflorat kasvatatakse nagu viinamarju – pikkades ridades. Grenadillid on pruunikasvioletsed, 5-6 cm pikkused, kas ümarad või piklikud ning meenutavad granaatõuna. Neid väga mahlaseid vilju kasutatakse värskelt magustoitudeks või jookide valmistamiseks.

Passoã on eksootiline liköör, mis on valmistatud grenadilli mahlast. Lisatud on maitsetaimi ja teiste troopiliste puuviljade naturaalseid ekstrakte.

Passoã – avasta enda jaoks tõeline kirg. Kokteilid, mis valmistatud sellest liköörist, viivad Sind kaasa eksootiliste rütmide, tuules õõtsuvate palmipuude ja valgete liivarandade maailma – maailma täis kirge…

Passoãl on käimas kuni 31.08.2008 suvekampaania, loe lähemalt SIIT . Peaauhinnaks on reis 4-le Korfu saarel! Lisaks loositakse iga päev välja 5 rannarätikut, 5 paari suveplätusid ning 5 Passoa 35cl.

Väga mõnusa Passoã kokteili saab koos apelsinimahlaga:

Passoã Orange:
4 cl Passoã likööri
Apelsinimahla

www.passoa.com